Популярне

Бізнес

Українські «білі комірці»: при пошуку роботи удача важливіша за диплом ВНЗ

Для успішного пошуку роботи хороший досвід, мотивація, зв’язки, особистісні якості і навіть удача важливіші, ніж диплом про вищу освіту – переконані українські офісні працівники. Половині опитаних при влаштуванні на роботу не доводилося пред’являти диплом. Такі дані було отримано в результаті дослідження міжнародного кадрового порталу hh.ua.

ТОП-10 зарплат за 2012 рік

Однією з найяскравіших характеристик українського ринку праці є небажання роботодавців вказувати рівень заробітної плати в оголошеннях. Ці дані містять не більше 20% вакансій. Для порівняння, в Росії із зазначенням оплати публікують до 60% вакансій, у Великобританії – до 90%.

Хто шукав і пропонував роботу в Новорічну ніч?

Кажуть, що в Новорічну ніч збуваються всі загадані бажання. Для кількох українців найзаповітнішим бажанням у перші години 2013 була нова хороша робота. Шукали таку на міжнародному кадровому порталі hh.ua бармени, водії, продавці-консультанти та фахівці з продажів. Роботодавці у новорічну ніч шукали працівників банківської та виробничої сфери.

У 2012 році роботодавці шукали тих, кому можна менше платити

У 2012 році ринок праці перебував у стані стабільного підйому. У минулому 2011 році ринок повернувся на докризовий рівень за рахунок активного зростання вакансій. Рік, що закінчується, виглядає значно спокійнішим – загальне зростання ринку праці склало 18-20% порівняно з попереднім роком.

Як святкуватимуть Новий 2013 рік в українських офісах?

У 10% українських компаній не прийнято відзначати зимові свята вечіркою. Відвідати новорічний корпоратив збираються 70% офісних співробітників. Іще 20% – цього року прогуляють свято. Про це респонденти розповіли під час опитування міжнародного кадрового порталу HeadHunter, проведеного у грудні 2012 року.

Акцію провели всупереч обставинам

Так говорять члени ВМГО «Молода Просвіта», підводячи підсумки акції «Миколай крокує до вас». Вже стало доброю традицією, щоб «просвітянський» Миколай відвідував домівки чемних діточок.

Де українці можуть підзаробити в зимовий сезон?

Сезонні вакансії – серйозна частина ринку праці України. Наприклад, цієї осені майже 10% пропозицій склала сезонна робота, пов’язана із зимовим туризмом. Найактивніше шукав працівників на Міжнародному кадровому порталі hh.ua найпопулярніший гірськолижний курорт України в Буковелі, хоча професіонали на сезонну роботу потрібні у всіх регіонах України. Найбільша кількість вакансій припадає на Київ (22%) та АР Крим (22%).

ТОП-7 святкових новорічних вакансій грудня 2012 року

Поки офісні працівники живуть у передчутті святкування й відпочинку, люди справді творчі збираються активно попрацювати. У переддень новорічних свят роботодавцям особливо потрібні ті, хто вміє розважати й веселити. Актори, аніматори, співаки, танцюристи, хостес – їх шукають як на тимчасову, так і на постійну роботу. Деяких сезонних пошукачів обіцяють забезпечити житлом і харчуванням.

Українці дають "на чай" навіть поганим офіціантам

Часто відвідувати кав’ярні можуть дозволити собі не більше 18% офісних працівників. Лише 8% відсотків опитаних відвідують подібні заклади практично щодня. Більшість офісних працівників (60%) відвідує кав’ярні та ресторани кілька разів на місяць. Ще 13% опитаних практично ніколи не ходять в заклади громадського харчування.

Автобізнес - індикатор стану економіки

Автобізнес – одна з найпоказовіших галузей ринку праці України. Автомобілі хоч є засобом пересування, але для більшої частини населення залишаються розкішшю. Сфера автопродажів і сервісу одною з перших реагує на потрясіння та кризи в економіці.

Агрономи та металурги знову в моді

Кращими роботодавцями названо компанії в галузі ІТ-технологій, металургії, сільського господарства та банківській сфері, згідно з результатами щорічного конкурсу «Премія HR-бренд Україна», що проводиться Міжнародним кадровим порталом HeadHunter. Експерти почали говорити про повернення престижу таких професій, як металург, агроном і механік. Але поки ще обережно – спостерігають за ринком.

В регіонах найбільше заробляють металурги

Експерти hh.ua розрахували динаміку зарплатних пропозицій у період з березня по вересень 2012 року. Однією з найщедріших за зарплатами галузей виявилася металургія. Досвідчені претенденти в цій професійній галузі можуть розраховувати на солідні місячні оклади: до 10 000 USD і більше.

Ми ще посміємось із того кінця світу

Погодьтеся: добре, що кінець світу припадає на п’ятницю. Кожна сім’я матиме змогу зібратися у повному складі. В родинному колі, за святковим столом можна буде зустріти апокаліпсис(якщо він, звісно, буде).

Спам дратує більшість офісних працівників

Спам дратує більшість (54%) офісних працівників. Лише 6% респондентів відповіли, що позитивно ставляться до реклами, яка приходить на e-mail. А 40% заявили про нейтральне ставлення до e-mail-маркетингу. Жінки терплячіші до спаму, ніж чоловіки.

Вакансії для тих, хто чекає на апокаліпсис

Світ завмер в очікуванні магічної дати – 21.12.2012. Соціальні мережі, блоги та навіть солідна преса майорять статтями на тему апокаліпсису, а версії того, що саме відбудеться через якісь два тижні, часто перевершують найсміливіші вигадки голлівудських режисерів.

Які ТОП-менеджери потрібні регіонам?

В Україні існує суттєва диспропорція між кількістю пропозицій про роботу для управлінців у столиці та регіонах. Більше 60% вакансій дістається столиці. Зокрема, 46% всіх пропозицій працевлаштування для керівників, опублікованих на сайті hh.ua, припадає саме на Київ.

Жінки часто натрапляють на вакансії «з інтимом» під час пошуку роботи в Інтернеті

Половині жінок та десятій частині чоловіків хоча б раз під час пошуку роботи траплялися вакансії з пропозиціями «додаткових» послуг інтимного характеру. 27% жінок та 7% чоловіків стикалися з пропозиціями інтимних послуг під час проходження співбесіди. Чоловіки нарівні з жінками погоджуються на роботу «з інтимом», і найчастіше роблять це, виходячи з прагматичних міркувань. Такі дані було отримано у результаті дослідження міжнародного кадрового порталу hh.ua, яке проводилося у листопаді 2012 року.

Вибір редакції

Лип
04
Мама Таня. Пам’яті рідної людини, достойного лікаря і викладача Тетяни Степанівни Бабінець присвячується…

Значимість людей, долі яких перетинаються із твоєю власною, стає більш зрозумілою й оціненою часто тоді, коли, на жаль, ці люди перестають бути з нами… Скоро уже 40 днів, як немає моєї другої мами, хресної, і, як у народі називають, свекрухи – Тетяни Степанівни Бабінець.

Реклама
Загрузка...
Загрузка...
Афіша фільмів на KINOafisha.ua

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією