Популярне

Бізнес

Агітація без обіцянок

Та де таке видано, спитаєте ви? Та що не передвиборча програма, то одні обіцянки-цяцянки. Задобрюють виборців, хто чим може, аби лиш проголосували. Але всяке буває…

Виборчі розцінки

Ви запитаєте, як можна заробити на виборах? Я відповім: по-перше - це реалізація поліграфічної продукції, другий спосіб – оформлення у якості спостерігача на виборчій дільниці від певної політичної сили.

Тернополянам штрафи не страшні (фото)

Кілька місяців тому у нашому місті на стовпах та дошках оголошень з’явилися червоні таблички, котрі забороняють несанкціоноване розміщення реклами(розміщення неоплаченої реклами є порушенням п. 17.2 Правил благоустрою м. Тернополя). Сьогодні дані норми здебільшого ігноруються.

Табачник тернопільським студентам встановить заборону доступу до ігрових або ж еротичних сайтів

Щоб хоч якось покращити своє становище серед студентської молоді міністр освіти і науки, молоді так спорту Д. Табачник вирішив задобрити спудеїв безкоштовним Інтернетом в бібліотеках та гуртожитках.

Бухгалтери вчилися і радили

Як ми уже писали, 14 вересня в Тернополі відбувся семінар для бухгалтерів, присвячений модернізації обліку в державному секторі економіки, а саме обліку і оцінці активів. Зокрема обговорювали зміни, котрі очікують цю галузь вже з нового року - зміни до Бюджетного кодексу, особливості застосування Національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку в державному секторі економіки (НП(С)БОДС). Торкалися також перспектив бюджетної політики в наступному році.

"Ніяка "смердюча" вода у Тернополі не тектиме, "- водоканал

В тернопільських інтернет-виданнях на вихідних з’явилася інформація, що з кранів у Тернополі тектиме смердюча вода, яка не придатна до споживання. Проте це лише заголовок, далі ж іде офіційна інформація з повідомлень прес-служби КП "Тернопільводоканалу" про те, що розпочнеться механічна очистка, промивання та дезінфекція резервуарів чистої води.

Знаєш англійську - іди у "Speakers Corner"!

Сьогоднішній ритм життя просто вимагає від сучасної людини володіти не лише однією мовою. Ледь не на кожному стовпі сьогодні можна прочитати оголошення про курси, які дуже швидко навчать "шпрехати" іноземною, наче рідною. Та ні для кого не секрет, що живе спілкування - один з кращих способів вивчити мову чи підтягнути рівень володіння нею.

Тернополяни проти закриття ТВі! (відео)

За часів СРСР за «неправильно» висловлену думку можна було на Сибір потрапити. Зараз живемо у вільній країні, де свобода слова (принаймі, так нас переконують політичні мужі), та з інформаційного простору України всякими методами намагаються «прибрати» невигідні для влади телеканали.

Бухгалтерський облік по-новому!

Державна навчально-наукова установа «Академія фінансового управління» Міністерства фінансів України та аудиторська фірма ТОВ «Тер Аудит» спільно з представниками УДКСУ в м. Тернополі, ДФІ в Тернопільській області, Фінансового управління Тернопільської міської Ради, а також науковцями Тернопільської філії ПВНЗ «Європейський університет» і Тернопільського НТУ ім. І. Пулюя проведуть безкоштовний науково-практичний семінар “Модернізація бухгалтерського обліку в державному секторі: облік та оцінка активів”

Лідер гурту "Фліт" Андрій Марків: "Кожен концерт у Тернополі я реально згадую з позитивними емоціями".

Напевно, багато тернополян при згадці музичного гурту «Фліт» з Івано-Франківська одразу ж наспівують пісню «Їжачок». 7 вересня шанувальники гурту могли почути «Їжачка» «наживо», адже гурт приїхав у наше місто з концертом. Про творчість і не тільки розповів читачам інтернет-газети «Бізнесобласть» фронтмен групи «Фліт» Андрій Марків.

Вибір редакції

Лип
04
Мама Таня. Пам’яті рідної людини, достойного лікаря і викладача Тетяни Степанівни Бабінець присвячується…

Значимість людей, долі яких перетинаються із твоєю власною, стає більш зрозумілою й оціненою часто тоді, коли, на жаль, ці люди перестають бути з нами… Скоро уже 40 днів, як немає моєї другої мами, хресної, і, як у народі називають, свекрухи – Тетяни Степанівни Бабінець.

Реклама
Загрузка...
Загрузка...
Афіша фільмів на KINOafisha.ua

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією