Популярне

Світове шоу Євробачення-2017 на українській сцені

 Міжнародний конкурс Євробачення в своїй основі несе глибоке значення та велику кількість хороших емоцій. Це дійсно вражаюче шоу, яке поєднує у собі культури різних країн, їхню ідею, традицію та саму душу. У 2017 році усі ці емоції будуть вирувати у Києві, де буде відбуватися світове шоу на українській сцені.

 Євробачення -2017 повинно стати результатом співпраці як українських так і міжнародних фахівців. Основними виконавчими продюсерами на пісенному конкурсі у 2017 році призначено Олександра Харебіна та Вікторію Романову. Посада шоу-продюсера належить Стюарту Барлоу, який неодноразово приєднувався до організації Євробачення у інших країнах. В коло його обов’язків входять такі питання як уся графіка, дизайн сцени, подача світла під час усіх виступів конкурсантів. Сам Стюарт обіцяє українцям використати фантастичний підхід та продемонструвати  самі кращі здобутки української культури, мистецтва та технології. Креативним продюсером на Євробаченні-2017 є Олег Боднарчук, який разом із Стюартом розробляє весь склад конкурсу. Він формує інтервали виступів усіх гостей та відповідає за постановку відкриття пісенного конкурсу. В ідеї шоу Олег хоче поєднати традиційні українські елементи із віртуальними технологіями та новітніми сценічними образами. Дизайнером сцени на Євробаченні-2017 є Флоріан Відер. Він ставить собі за мету створити захват у всіх і у кожного, та обіцяє використовувати унікальні методи та революційні напрацювання.
Захід «Євробачення-2017» обіцяє бути цікавим та вражаючим. На нього подали заявки 43 країни, що вважається рекордною кількістю учасників. Так що з нетерпінням чекаємо травня, де 9 та 11 відбудуться півфінали, а 13 травня сам фінал.

Марійка Міньковська
Всі статті автора


Вибір редакції

Лис
13
Тернопільська бізнес-тренер: «Репутація – це бізнес-інструмент»

На її сторінці у Фейсбук – довгий список занять. Вона допомагає розвивати бізнес, волонтерить у «Ноєвому Ковчезі», займається благодійністю. Олена Дейнека – кандидат економічних наук, доцент економічного університету, координатор кількох бізнесових і волонтерських проектів. Після 23-х років викладання у вишах зрозуміла, що може втілити свої вміння у цікавіших речах. Чим живе сьогодні бізнес-тренер, підприємець і просто людина з великим серцем?

Лис
06
Тернопільський поет ніколи не зупиняється і нічого не боїться

У 2010 р. мистецькі кола Тернополя сприйняли його як чужинця, що керуватиме культурою міста, до якого переїхав не так давно. Він кинув виклик непростому середовищу і зовсім скоро змусив зважати на свою думку. До переліку його талантів додався ще один – управлінський. Шкода, що нині за посадою начальника управління культури та мистецтв Тернопільської міської ради, який завжди дасть інформації на потрібних для синхрону 30 секунд, молоді журналісти часто не бачать масштабу особистості Олександра Смика. Зізнаюсь, останні роки й сама грішила короткими коментарями, які може дати чиновник новинарю, адже він – ходячий інформпривід.

Лис
06
Переполох у Тернопільському обласному «методичному курнику» або як посіпаки Степана Барни і Любомира Крупи крадуть гроші в держави (документ)

З достовірних джерел стало відомо, що цього тижня в Тернопільському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти стався справжнісінький переполох. В цей, за влучним висловом одного педагога «методичний курник», яким при номінальній наявності директора Петровського О.М. фактично заправляє його заступник мадам Когут О.І., несподівано навідалися слідчі Управління державної служби боротьби з економічною злочинністю (УДСБЕЗ).

Лис
06
Щедрі преміальні чиновників Гусятина на Тернопільщині або Там, за туманами…

Осіння прохолода принесла на Гусятинщину густі тумани, які приховують від пересічного спостерігача не лише обриси об’єктів навколишнього ландшафту, але й діяльність місцевої влади.  Як співається у відомій українській пісні, за туманом нічого не видно…

Лис
02
Як уникнути помилок під час виборчого процесу. Аналіз тернопільського експерта.

 Цієї неділі, 29 жовтня, відбулися вибори у 201-й об’єднаній територіальній громаді (ОТГ) України. Голів обирали й на Тернопільщині - у Зборівській, Лановецькій, Хоростківській і Саранчуківській ОТГ. Волевиявлення відбувалося за тим же сценарієм, що й завжди, - неприбрана до дня тиші агітація, нестача скриньок для голосування, недостатня обізнаність членів виборчих комісій та інші порушення, яких можна уникнути, адже за подібну халатність передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу в розмірі 20-ти неоподаткованих мінімумів. Як не повторювати подібних речей, розмовляємо з керівником регіонального представництва Центру політичних студій і аналітики «Ейдос» Ігорем Проциком.