Популярне

Триває реєстрація в університет для дітей УНІКідз

 Не за горами початок  нового навчального року. Більшість дітей, спраглих до знань, з нетерпінням чекають уроків. Проте сучасні освітянські програми дуже швидко втомлюють дітей, а що ще гірше – викликають почуття відрази до навчання і школи. Потрібно прикласти максимум зусиль, щоб не загубити талановитих дітей. Педагоги Університету УНІКідз, який діє в місті Тернополі, допомагають здібним дітям повірити у власні сили й впевнено крокувати вперед з практичним досвідом. Подібних установ, на жаль, немає в нашій країні. Заклад ставить собі за метуинадихнути юне серце бажанням пізнавати світ й самоудосконалюватися

  

Організатори Університету УНІКідз створюють особливі умови навчання для дітей віком від шести до тринадцяти років. Вони залучають їх у цікавий дослідницький світ, тим самим зменшуючи їх прагнення, швидше подорослішати. Адже тут і тепер перед ними відкривається можливість відчути себе у ролі юного науковця.

Заклад працює з весни цього року. Літній семестр відвідало більше шістдесяти учасників. Незабаром, а саме з середини вересня і аж до кінця грудня буде тривати Зимовий семестр. Лекції і воркшопи (практичні заняття) проводитимуться по суботах, два рази на місяць.

Варто сказати, що такий унікальний заклад як УНІКідз було створено організацією ЮНІКІДЗ спільно з Тернопільським медичним університетом.

Попри те, що Університет для дітей має природничий профіль, навчання не викликає жодних труднощів. В першу чергу це пов’язано з тим, що учням повідомляється інформація з прив’язкою до їх життєвого досвіду. Крім того на воркшопах вихованці самостійно беруться за виконання справи, що підживлює їх віру в особисті можливості.  При чому на практичних заняттях ніхто не оцінює дитину, щоб в такий спосіб вона змогла розвивати самооцінку.

В закладі працюють відібрані викладачі: реальні викладачі вишів, досвідчені лікарі, а також провідні наукові кадри. Завдяки тому, що УНІКідз являється в освіті альтернативним проектом, тут є місце для свободи і експериментів. Діти ознайомлюються із рядом природничих і медичних професій, а також пробують  на собі той чи інший фах. Весь навчальний процес просякнутий дорослою атмосферою, бесідами, практичними заняттями. Постійно акцентується увага на розвиток здатності у дітей прислухатися до власної думки.

На сьогоднішній день дуже добре, що існує такий проект, оскільки суспільство втомилося чекати будь-яких змін в освіті. Адекватні батьки розуміють, що потрібно обирати альтернативні варіанти, які пропонують без зволікань діяти вже і тут. На вимогу часу у закладі привчають не боятися і братися за справу з першого разу. Дають зрозуміти, що життя кожного більшою мірою залежить від нього самого.

Нині триває реєстрація в цей унікальний заклад. Всі бажаючі можуть звернутися за телефоном   0987703192. 

Уляна Сильна
Всі статті автора


Вибір редакції

Гру
04
Тернопільский інститут: перезавантаження 2.0, Або полювання на відьом і відьмаків триває

В горезвісному Тернопільському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти продовжує свою роботу комісія із люстрації кадрів, мета якої – повне і остаточне очищення колективу інституту від комуністично-медведчуківсько-путінської камарильї, яка впродовж років підступно розвалювала не лише цей заклад, але й систему шкільної освіти області в цілому.

Гру
04
Одразу двоє представників Тернопільщини взяли участь у конкурсі «Кращий бухгалтер України – 2017»

Брати Юрій та Павло Іванечко 30 листопада відвідали найпрестижнішу подію року конкурс «Кращий бухгалтер України» що відбувся у Києві. Незмінними організаторами конкурсу є Бухгалтерський клуб Баланс та інтернет-ресурс Uteka, конкурс відбувається за підтримки Міністерства фінансів України та Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана. Про сам конкурс та участь у ньому поспілкуємося із учасниками.

Лис
21
«Не потрібно вести людей, вони самі знають куди йти», - майданівець з Тернопільщини – владі.

Сьогодні у Тернополі представники громади і влади вшанували учасників обох Майданів. Дійство під пам’ятником Небесній Сотні було традиційним – відслужили міжконфесійну панахиду, формальне слово сказали керівники міста й області. Серед 2-3-х сотень присутніх – майданівців вкрай мало. Не аналізуємо чому, спілкуємось з одним із них.

Лис
13
Тернопільська бізнес-тренер: «Репутація – це бізнес-інструмент»

На її сторінці у Фейсбук – довгий список занять. Вона допомагає розвивати бізнес, волонтерить у «Ноєвому Ковчезі», займається благодійністю. Олена Дейнека – кандидат економічних наук, доцент економічного університету, координатор кількох бізнесових і волонтерських проектів. Після 23-х років викладання у вишах зрозуміла, що може втілити свої вміння у цікавіших речах. Чим живе сьогодні бізнес-тренер, підприємець і просто людина з великим серцем?

Лис
06
Тернопільський поет ніколи не зупиняється і нічого не боїться

У 2010 р. мистецькі кола Тернополя сприйняли його як чужинця, що керуватиме культурою міста, до якого переїхав не так давно. Він кинув виклик непростому середовищу і зовсім скоро змусив зважати на свою думку. До переліку його талантів додався ще один – управлінський. Шкода, що нині за посадою начальника управління культури та мистецтв Тернопільської міської ради, який завжди дасть інформації на потрібних для синхрону 30 секунд, молоді журналісти часто не бачать масштабу особистості Олександра Смика. Зізнаюсь, останні роки й сама грішила короткими коментарями, які може дати чиновник новинарю, адже він – ходячий інформпривід.