Популярне

У Львові триває фестиваль "Етновир"

До Львова з’їхався світ, щоб привітати Україну з 20 річницею незалежності. Святковим парадом почався фестиваль етновир.

Запальні танці, музика, народні пісні та театралізовані дійства - все це в яскравих кольорах костюмів різних народів світу відбувається у центрі Львова. Найвищі серед учасників - французи.
“Ми з південного заходу Франції. Тут ми танцюємо на ходулях, а також виконуємо традиційні французькі танці з дівчатами. Наші пращури колись тримали овець. І вдягали ось такий одяг”, - каже учасник фестивалю з Франції Лука.
Не менш видовищними були італійці, які приїхали до Львова з Тоскани. Вони відтворювали дійство, яке відбувалося перед боєм у часи середньовіччя.
“Нас загалом приїхало більше сотні, ми презентуємо тут традиції нашої землі, я приміром граю на барабанах, а за мною стоять прапороносці та сурмачі”, - каже учасниця фестивалю з Італії Франческа.
Українці ж брали глядача народною піснею. Ці голосисті представниці прекрасної статі приїхали з Донеччини. Кажуть, у їхньому краю можна знайти перлини народного фольклору.
“Колись вважали, що в Донецькій області немає фольклору, бо це шахтарі, бо це промисловість, металургійна промисловість, але, тим не менше, у нас є і цікаві села, і цікаві колективи”, - каже керівник народного театру фольклорної пісні "Дивина" Олена Тюрикова.
На фестиваль приїхали і українські колективи з-за кордону - передовсім Канади, США, Великобританії. Також є баски, бургунди. Організатори кажуть, зібрати всіх у Львові було нелегко.
“Суті дві таких - і зібрати весь світ, який у свою чергу привітає Україну з ювілеєм держави, який наближається і це дуже символічно культури світу приїжджають привітати Україну в місто, яке є культурною столицею і теж дуже мультикультурне”, - каже начальник управління культури і туризму Львівської міськради Андрій Сидор.
Фестиваль етновир вирує у Львові вже четвертий рік поспіль.
Повідомляє 24 канал новин.

Культура

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією