Популярне

Родина

Як відмовити дитині в купівлі?

Дуже часто в магазинах можна побачити наступну сцену: «Батьки прийшли з дитиною здійснювати певні покупки, але тут дитина щось придивилась для себе і починає просити батьків купити дану річ».

Сімейне щастя: деякі секрети

Ми намагаємося створити власну ідеальну сім’ю, але в когось це не вдається. Дехто навіть скаже, що навіть і не помітив яке воно сімейне щастя, адже сім’я досить швидко розпалась. Ті, хто раніше був близькими та рідними стали відноситись один до одного холодно і поводять себе як зовсім незнайомі люди. Щоб запобігти такому розвитку подій, варто знати і використовувати деякі секрети для сімейного щастя.

Дитина не бажає вчитися?

Вихідні, сонечко, вільний час дають дитині можливість трохи розслабитися. Чим ближче до закінчення навчального семестру, тим важче у дитині викликати бажання вчитися.

Чому чоловік втрачає цікавість до своєї дружини?

Кожна людина, яка зустріла свою другу половинку мріє про те, щоб її кохання тривало вічно. Проте інколи стається такий момент, коли люди починають віддалятися один від одного, а чоловік може й залишити свою обраницю. Які можливі причини такої поведінки?

Як освіжити стосунки?

Навіть міцні відносини з часом можуть просто розколотись під впливом рутини. Під час постійних сварок чоловік або дружина починають думати про розлучення, адже не бачать перспектив у таких стосунках. Як освіжити почуття та нагадати один одному про власні почуття?

Казкотерапія для дітей.

Діти дуже чуйно сприймають дійсність. Межа між казкою та справжнім світом для них дуже розмита, тому останнім часом популярним методом впливу на психіку дитини стала казкотерапія.

Як мотивувати дитину?

Щоб дитина виконала певне поставлене перед нею завдання чи прохання – її потрібно мотивувати. Як зробити так, щоб дитина склала сама розкидані іграшки на місце, виконала домашнє завдання?

Розрив довготривалих стосунків?

Ви довго зустрічаєтесь, або вже створили сімʼю, здається, що нічого не може стати на заваді Вашому щастю. Але є певні моменти, які Ви терпіти не можете, вирішуєте розірвати дані стосунки. Почувши цю новину, Ваші друзі надзвичайно дивуються, бо вважали Вашу пару ідеальною та гармонійною + довготривалі стосунки. Які причини змушують йти на цей крок розриву відносин?

Білизна для жінки всеодно, що ядерна зброя для країни

Жінка у красивій нижній білизні набагато бажаніша для чоловіків, аніж навіть абсолютно оголена. Правильно підібрана білизна стане вашим надійним союзником і допоможе залишатися впевненою у собі навіть тоді, коли ви будете одягнені у домашній одяг.

Як зберегти сім’ю?

Досить часто ми можемо зустріти випадки, коли пара щойно створює сім’ю вже намагається розлучитися. Поживуть разом короткий термін і прирікають відносини на розлучення: характером не зійшлись. Хоча, часто поширені і ті випадки, коли пара вже довго живе разом, створили свою родину, але з часом стосунки зайшли у глухий кут.

Як зацікавити дитину навчанням?

Сьогодні важко зацікавити дитиною навчанням, адже малюка відвертає увагу телебачення. Комп’ютерні ігри, небажання вчитись через конфлікти у класі, або ж інші причини. Все ж батькам потрібно знайти час і можуть аби приділити дитині достатньої кількості любові та все ж зацікавити до навчання.

Як навчитись програвати?

Особливо добре відчувати себе переможцем та гідно тримати всі здобутки. Але у житті бувають різні моменти: деколи нам фортуна посміхається і ми отримуємо бажане, а інколи навпаки – супроводжують невдачі.

Якщо жінка отримує більшу заробітну платню…

Буває й так, що жінка отримує більшу заробітну платню ніж чоловік. Ось тоді у сімʼї можуть виникнути, бо чоловік вважатиме, що не справляється із своїми обов’язками. Сучасна жінка намагається створити сімʼю, зробити кар’єру, мати доглянутий дім.

Соромʼязлива дитина

Кожна дитина різна: дітлахи можуть бути веселі, говорючі, закриті у собі та сором’язливі. З останньою рисою можуть виникнути проблеми. Сором’язливість може стати бар’єром для надбання соціальних навичок, чи перешкоджати успіху як у школі, університеті, так і в подальшому житті . Що робити, коли дитина сором’язлива?

Перше побачення: правила поведінки

Перше побачення особливе як для жінки так і для чоловіка. Жінки ретельно готуються до цієї події: підбирають наряд, макіяж, зачіску. Перше побачення – хвилюючий момент. Кожному варто думати, що говорити в цей час, адже справивши погане враження, наступна зустріч може не відбутись.

Як відчувати себе щасливим, якщо навкруги одні проблеми.

У житті дуже часто доводиться стикатися з різними труднощами і неприємностями: захворюваннями, проблемами на роботі, приниженням, негараздами в особистому житті, повсякденним побутом, нездійсненними бажаннями.

Десять порад, щоб зробити прикраси чистими

Сережки і намиста, каблучки і браслети, різноманітні ланцюжки і підвіски стануть чудовим доповненням вашого образу, незалежно яку роль вам заманеться приміряти – тендітної і ніжної красуні, елегантної та активної бізнесвумен, чи звабливої і спокусливої бестії.

Вибір редакції

Гру
04
Тернопільский інститут: перезавантаження 2.0, Або полювання на відьом і відьмаків триває

В горезвісному Тернопільському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти продовжує свою роботу комісія із люстрації кадрів, мета якої – повне і остаточне очищення колективу інституту від комуністично-медведчуківсько-путінської камарильї, яка впродовж років підступно розвалювала не лише цей заклад, але й систему шкільної освіти області в цілому.

Гру
04
Одразу двоє представників Тернопільщини взяли участь у конкурсі «Кращий бухгалтер України – 2017»

Брати Юрій та Павло Іванечко 30 листопада відвідали найпрестижнішу подію року конкурс «Кращий бухгалтер України» що відбувся у Києві. Незмінними організаторами конкурсу є Бухгалтерський клуб Баланс та інтернет-ресурс Uteka, конкурс відбувається за підтримки Міністерства фінансів України та Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана. Про сам конкурс та участь у ньому поспілкуємося із учасниками.

Лис
21
«Не потрібно вести людей, вони самі знають куди йти», - майданівець з Тернопільщини – владі.

Сьогодні у Тернополі представники громади і влади вшанували учасників обох Майданів. Дійство під пам’ятником Небесній Сотні було традиційним – відслужили міжконфесійну панахиду, формальне слово сказали керівники міста й області. Серед 2-3-х сотень присутніх – майданівців вкрай мало. Не аналізуємо чому, спілкуємось з одним із них.

Лис
13
Тернопільська бізнес-тренер: «Репутація – це бізнес-інструмент»

На її сторінці у Фейсбук – довгий список занять. Вона допомагає розвивати бізнес, волонтерить у «Ноєвому Ковчезі», займається благодійністю. Олена Дейнека – кандидат економічних наук, доцент економічного університету, координатор кількох бізнесових і волонтерських проектів. Після 23-х років викладання у вишах зрозуміла, що може втілити свої вміння у цікавіших речах. Чим живе сьогодні бізнес-тренер, підприємець і просто людина з великим серцем?

Лис
06
Тернопільський поет ніколи не зупиняється і нічого не боїться

У 2010 р. мистецькі кола Тернополя сприйняли його як чужинця, що керуватиме культурою міста, до якого переїхав не так давно. Він кинув виклик непростому середовищу і зовсім скоро змусив зважати на свою думку. До переліку його талантів додався ще один – управлінський. Шкода, що нині за посадою начальника управління культури та мистецтв Тернопільської міської ради, який завжди дасть інформації на потрібних для синхрону 30 секунд, молоді журналісти часто не бачать масштабу особистості Олександра Смика. Зізнаюсь, останні роки й сама грішила короткими коментарями, які може дати чиновник новинарю, адже він – ходячий інформпривід.