Популярне

Біле вино – запорука здоров’я

Біле вино у помірних дозах – прекрасна можливість поєднати приємне з корисним. Завдяки білому вину організм отримує багатий вітамінно-мінеральний склад, який допомагає боротися з різними хворобами та служить у якості профілактики.

Особливо цей напій корисний при захворюваннях дихальних шляхів, адже покращує процес видалення мокроти та зміцнює імунну систему взагалі. Саме тому особливо актуальний у зимовий період простудних захворювань та при пневмонію, туберкульозу, бронхіту.

Невеликі дози білого вина допоможуть:
-    знизити рівень холестерину;
-    розширять судини;
-    зміцнять серцевий м’яз.

Потрапляючи в організм, воно ефективно виводить токсини сприяє виділенню шлункового соку, нормалізує кислотність у шлунку.

Але не потрібно забувати про міру. Якщо перевищити дозу, то вино з ліків перетворюється в алкоголь, а це, у свою чергу, удар по печінці, ниркам, травній системі.  Добова норма білого вина – 120-150 мл. Ризик собі зашкодити полягає також не лише у кількості, але й у якості продукту. Інколи виробники додають сульфіти, щоб зберегти колір вина.

Звичайно, вагітним жінкам та молодим матусям варто взагалі уникати цей напій навіть у малих дозах, адже це зашкодить дитині. Те саме стосується і хворих на серце, панкреатит, алкоголізм.

Пити алкоголь і не зашкодити своєму організму – ціле мистецтво.
 

Ірина Кардаш
Всі статті автора

Здоров`я

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією