Популярне

Потіште свої ручки: парафінотерапія

Терапія розтопленим парафіном надзвичайно корисна для рук. Вона сприяє зміцненню й зволоженню шкіри, робить її м’якою і шовковистою, а головне – покращує кровообіг.

Така процедура останнім часом стала досить популярною в салонах  з використанням спеціального обладнання, але можна проводити її і в домашніх умовах.

Для цього Вам буде потрібно:
-    скраб для рук. Він дозволяє глибоко очистити та, в деякій мірі, продезінфікувати шкіру;
-    парафін (леко доступний для покупки в аптечних мережах чи спеціалізованих косметичних магазинах);
-    махрові, поліетиленові рукавички;
-    щіточка, щоб зняти залишки парафіну з рук;
-    зволожуючий живильний крем;
-    за потреби – пензлик для кращого нанесення.

Розтоплюємо твердий брусок парафіну (близько 2 кг) у посуді з гарячою водою на водяній бані впродовж п’яти хвилин. Спостерігаючи, як повільно тане парафін, наносимо на руки скраб. Це потрібно для того, щоб відлущити від рук зайві ороговілі частинки. Так вплив парафіну буде значно кращим.  Скраб змиваємо легкими масажними рухами. Згодом подушечками пальців пробуємо температуру парафіну. Він повинен бути теплим, а не гарячим, зайві опіки не потрібні нікому. Опісля, знімаємо посудину з вогню, пензликом наносимо парафін на шкіру (можна також занурити зап’ястя повністю у отриману густу масу, витягнути  й занурити ще декілька разів з інтервалом у 10-15 секунд. Шар парафіну повинен бути щільним.

Після того, як ручки будуть покриті «стягуючим шаром», потрібно одягти на них спершу целофанові, а потім махрові рукавички або добре замотати рушником.

Процедура дії парафіну на руки повинна становити 20-30 хвилин.

Парафін знімаємо за допомогою щітки. Зазвичай це не складно. Після процедури потрібно нанести будь-який зволожуючий крем, підходить й дитячий з аптеки.

Чи можна проводити таку процедуру на ступні ніг? Так, можна, але перед цим слід добре очистити п’ятки. Парафіну потрібно взяти 3 кг, а процедуру проводити довше – 45 хвилин. Це зумовлено грубою шкірою ніг.

Отже, парафінотерапія – це один з ефективних напрямів в косметології. Користь парафіну полягає в тому, що розігріте тіло під ним теж виділяє вологу, під плівкою утворюється щось схоже на парник. Завдяки цьому розширюються пори, з них виводяться накопичені шкідливі мікроорганізми. Виведені з пор шкідливі речовини залишаються на поверхні шкіри, назад шкіра всмоктує тільки чисту вологу. В цьому полягає унікальність методу.  Сухі ділянки шкіри рук приходять в норму, стають еластичними й гладкими.

Людям, які хворіють на стенокардію, мають на руках кровоточиві рани, висипи, відкриті чи закриті гнійники, астму та цукровий діабет така процедура протипоказана.
 

Ольга Рогацька
Всі статті автора

Здоров`я

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією