Популярне

Міфи про суші та їх вплив на здоров’я людини

Якщо раніше суші вважалися для нас екзотичною їжею, то тепер нікого ними не здивуєш. У великих місцях майже на кожному кроці працюю суші-бари, а маленьких – відбувається їхнє активне запровадження. Це оригінальне блюдо добре співіснує з українським раціоном.

Проте останнім часом довкола цієї страви точаться безліч суперечок, які намагаються визначити: суші – це користь, чи, навпаки, згуба для організму?
Є три основні міфи про дану страву:
1.    У рибі, яка входить до складу «китайських смаколиків» багато ртуті. А ртуть, як відомо, є небезпечною для здоров’я. Це твердження є невірним, оскільки суші складаються не тільки з однієї риби. Для їхнього приготування використовують огірки, рис, водорості нурі тощо. Тому вага риби в даній страві мізерна, якщо споживати суші щодня, то за тиждень максимум назбирається 150 грам риби. Ця кількість є незначною для організму, щоб нанести йому шкоди, гранична межа для споживання людиною жирної риби – 550-600 грам.
2.    Сіль, яка знаходиться у суші шкодить ниркам. Так ось, сіль впливає на нирки у будь-якій страві, яку ми споживаємо. Проте, не можемо не погодитися, що соєвий соус, який подають до страви – надзвичайно солений ( у двох столових ложках міститься близько 1 г солі). Намагайтеся не дуже захоплюватися соусом, оскільки добова норма солі – 6 г. Краще скуштуйте вассабі та насолоджуйтеся імбиром.
Також ставте під сумнів той факт, що під час споживання суші чи роллів можна заразитися личинками паразитів (гельмінти тощо).  Цілковита правда, що в рибі містяться личинки паразитів, але вони гинуть при температурі від 4 градусів, а риба для суші, як відомо, попередньо проходить термічну обробку.
3.    Рис шкодить фігурі, від нього товстіють. Це абсолютний міф. Крупа поправляє у тому випадку, якщо споживати її величезними порціями з різноманітними домішками й приправами. Якщо стежити за власним раціоном ( і мова йде не тільки про суші), то проблем не мало б виникати. Крім того, соєвий оцет, який застосовують для приготування суші відмінно покращує в організмі процеси обміну.
Тому експерти зробили висновок, що суші їсти корисно, вони допоможуть підтримати здоровий спосіб життя.
 

Ольга Рогацька
Всі статті автора

Здоров`я

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією