Популярне

Топ-3 способи повторно використати чайні пакетики

 Досить широким попитом користується чай у пакетиках. Та не поспішайте одразу викидати їх після використання, «Бізнес-область» пропонує Вам три лайфхаки:

 1. За допомогою чайного пакетика Ви легко зможете позбутися неприємного запаху рук. Чай найкраще впорається із неприємним запахом риби, часнику та цибулі. 

2. Ви можете вкотре заварити чайник пакетик для того, щоб отриманим розчином протерти скляні та дзеркальні поверхні. Слабкий чайний розчин прекрасно справляється із забрудненнями такого виду (сліди від пальців, води тощо). Розчин потрібно витерти насухо, обов’язково ганчіркою, що не містить ворсу.

3. Чай прекрасно згодиться при маринуванні м’яса. Якщо Ви мрієте  надати страві м’якого та вишуканого смаку, залиште продукт «маринуватися» у чаї декілька годин. Для більшого ефекту можна додати вина.  

Ольга Рогацька
Всі статті автора

Здоров`я

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією