Популярне

Які зміни відбудуться з організмом, якщо відмовитися від цукру?

 Чи потрібно в  чай або каву додавати ложечку цукру? Як на відмову від нього відреагує наш організм? Читайте в «Бізнес-область».

 Шведськими лікарями, зокрема доктором Андреасом Енфельдтером давно встановлено, що єдине правильне лікування в людини відбудеться тільки тоді, коли вона сама прислухається до свого організму та проаналізує усі процеси в ньому. 

Не секрет, що необхідну життєву енергію людина отримує з двох джерел: жири, а особливо  ті, що повільно розщеплюються, та вуглеводи, одним із яскравих представників яких є цукор. В усіх дієтичних програмах або журналах йшлося про те, що досягти стрункості та вічної молодості людина може тільки у тому випадку, якщо відмовиться від жирної їжі. Однак ніхто не зауважив той факт, що кращого самопочуття людина набуде у тому випадку, коли, навпаки, зверне увагу на жири (в дозволених кількостях), відмовившись при цьому від цукру. 

Споживаючи продукти, що багаті на жири у співвідношенні до своєї фігури, Ви отримаєте бадьорий заряд енергії, пожиттєву стрункість, прекрасну шкіру, здорове волосся та міцні нігті. Якщо зменшити кількість споживання цукру, Вам більше не доведеться розраховувати калорії за таблицею, невдоволено хмуритися від появи нових висипань на обличчі, і, як приємний бонус, - отримаєте струнку талію. Саме вона худне першою при відмові від солодкого. 

Спробуйте відмовитися від цукру на 3 дні. Переконані, що Ви одразу помітите, що втратили сонливість, почали наїдатися їжею в меншій кількості, часто забуваєте про вечерю. Кажуть, що якщо перед їдою з’їсти солодкого, то апетит пропадає. Насправді так воно є тільки  через те, що шлунок отримує чергову порцію їжі, але тільки-но він її перетравить, як подає сигнал організмові, що знову потрібно підкріпитися, однак тут «маленькою порцією» салатику Ви вже не відбудетесь! 

 

Ольга Рогацька
Всі статті автора


Вибір редакції

Лис
13
Тернопільська бізнес-тренер: «Репутація – це бізнес-інструмент»

На її сторінці у Фейсбук – довгий список занять. Вона допомагає розвивати бізнес, волонтерить у «Ноєвому Ковчезі», займається благодійністю. Олена Дейнека – кандидат економічних наук, доцент економічного університету, координатор кількох бізнесових і волонтерських проектів. Після 23-х років викладання у вишах зрозуміла, що може втілити свої вміння у цікавіших речах. Чим живе сьогодні бізнес-тренер, підприємець і просто людина з великим серцем?

Лис
06
Тернопільський поет ніколи не зупиняється і нічого не боїться

У 2010 р. мистецькі кола Тернополя сприйняли його як чужинця, що керуватиме культурою міста, до якого переїхав не так давно. Він кинув виклик непростому середовищу і зовсім скоро змусив зважати на свою думку. До переліку його талантів додався ще один – управлінський. Шкода, що нині за посадою начальника управління культури та мистецтв Тернопільської міської ради, який завжди дасть інформації на потрібних для синхрону 30 секунд, молоді журналісти часто не бачать масштабу особистості Олександра Смика. Зізнаюсь, останні роки й сама грішила короткими коментарями, які може дати чиновник новинарю, адже він – ходячий інформпривід.

Лис
06
Переполох у Тернопільському обласному «методичному курнику» або як посіпаки Степана Барни і Любомира Крупи крадуть гроші в держави (документ)

З достовірних джерел стало відомо, що цього тижня в Тернопільському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти стався справжнісінький переполох. В цей, за влучним висловом одного педагога «методичний курник», яким при номінальній наявності директора Петровського О.М. фактично заправляє його заступник мадам Когут О.І., несподівано навідалися слідчі Управління державної служби боротьби з економічною злочинністю (УДСБЕЗ).

Лис
06
Щедрі преміальні чиновників Гусятина на Тернопільщині або Там, за туманами…

Осіння прохолода принесла на Гусятинщину густі тумани, які приховують від пересічного спостерігача не лише обриси об’єктів навколишнього ландшафту, але й діяльність місцевої влади.  Як співається у відомій українській пісні, за туманом нічого не видно…

Лис
02
Як уникнути помилок під час виборчого процесу. Аналіз тернопільського експерта.

 Цієї неділі, 29 жовтня, відбулися вибори у 201-й об’єднаній територіальній громаді (ОТГ) України. Голів обирали й на Тернопільщині - у Зборівській, Лановецькій, Хоростківській і Саранчуківській ОТГ. Волевиявлення відбувалося за тим же сценарієм, що й завжди, - неприбрана до дня тиші агітація, нестача скриньок для голосування, недостатня обізнаність членів виборчих комісій та інші порушення, яких можна уникнути, адже за подібну халатність передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу в розмірі 20-ти неоподаткованих мінімумів. Як не повторювати подібних речей, розмовляємо з керівником регіонального представництва Центру політичних студій і аналітики «Ейдос» Ігорем Проциком.