Популярне

Як варто зберігати фруктовий врожай?

Прийшов останні останній місяць осені. Майже кожен із нас зібрав урожай, або ж збирається це зробити найближчими днями. Найпоширенішими фруктами в українському саду є яблука та груші. Саме час зібрати зимові сорти даних фруктів. Але потрібно знати, як правильно це зробити та яким чином найдовше зберегти вітаміни, що містяться них.

Якщо Ви помітили, що Ваші яблука вже на землі – приступайте до збирання врожаю. Увага! Збирайте акуратно, щоб не пошкодити плід. Найкращий метод збирання – за допомогою рукавиць та плодозбирача. Сорти яблук бувають різні, деякі потрібно збирати разом із листям, бо саме у них містяться спеціальні бактерицидні речовини, які сприяють кращому зберіганню. Як правильно зберігати яблука? Всім добре  відомо. Що плоди потрібно зберігати у корзинах чи ящиках. Які мають отвори, аби проходило повітря. Після цього, яблука потрібно потримати в прохолодному місці декілька днів, а вже потім віднести їх у підвал. Термін зберігання яблук у хорошому стані залежить від того на скільки Ви доглядали влітку за деревом. Якщо Ви не боролись із шкідниками, то яблука можуть обпадати завчасно, а це значить, що воно зіпсоване шкідниками.

Смакувати солодкою грушею взимку люблять всі. Але, щоб це сталося потрібно знати правильний підхід збирання та зберігання її. Збирати груші потрібно відразу коли побачили перші ознаки дозрівання, бо повністю достиглий блід груші зберігається недовго. Збирати та зберігати груші потрібно так само як і яблука, тільки кожна груша повинна бути загорнена в обгортковий папір.
 

Іннеса Свіца
Всі статті автора

Дім

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією