Популярне

На Буковині відзначили оперативників підрозділу "Фантом", які повернулись із зони АТО

Вчора, в Головному управління ДФС у Чернівецькій області відбулися урочисті збори з нагоди відзначення працівників податкової міліції Буковинии, які прибули із зони проведення антитерористичної операції на чергову ротацію. Оперативники у складі спеціального підрозділу ДФС «Фантом» упродовж тривалого часу несли службу на контрольних пунктах в’їзду/виїзду на окремих територіях Донецької та Луганської областей.

У вітальному слові в.о.начальника Головного фіскального відомства Віталій Шпак наголосив: «З приємністю оголошую подяку нашим хлопцям – працівникам податкової міліції, які проявили мужність і з гідністю виконали свій конституційний обов’язок на сході країни. Хочу підкреслити, що  працівники фіскальних органів забезпечують захист держави на двох фронтах, один – це робота спрямована на відбудову держави в тилу, а інший – це захист її кордонів».
До привітань теж долучився перший заступник начальника  – полковник Сергій Гакман. Хочу подякувати всім хлопцям, які повернулися із зони АТО, а також і тим хто зараз перебуває на передовій за наш мирний сон у регіонах,  спасибі за мужність  і  героїзм – з такими словами звернувся він до присутніх.
"Я знаю,  як не легко Вам там доводилось служити, неодноразово переносився термін вашого повернення, але ви з мужністю та гідністю виконали свій обов’язок. Кожен з Вас приклад для всіх колег, і особливо для тих, які нещодавно без жодного вагання направились до зони АТО, щоб  замінити Вас. Ви є справжніми патріотами своєї держави -продовжив посадовець."
Під час урочистостей, з ініціативи Голови Чернівецької облдержадміністрації  Олександра  Фищука, четверо працівників податкової міліції обласного відомства – підполковник Святослав Холодницький, підполковник Микола Чорнокожа, майор Руслан Карпушин, старший лейтенант Олександр Лісько отримали почесні грамоти за сумлінне несення служби в зоні проведення антитерористичної операції, добросовісне виконання завдань та функцій, покладених на працівників податкової міліції, забезпечення економічної безпеки та захисту суверенітету України.
Також, в.о. начальника Головного управління ДФС у Чернівецькій області Віталій Шпак за бездоганну службу, доблесть, мужність та відвагу, проявлені під час несення служби в зоні проведення  антитерористичної операції на тимчасово окупованих територіях України вручив грамоти податковим міліціонерам: підполковнику Михайлу Федині та капітану Олександру Малишу.


Вибір редакції

Лис
13
Тернопільська бізнес-тренер: «Репутація – це бізнес-інструмент»

На її сторінці у Фейсбук – довгий список занять. Вона допомагає розвивати бізнес, волонтерить у «Ноєвому Ковчезі», займається благодійністю. Олена Дейнека – кандидат економічних наук, доцент економічного університету, координатор кількох бізнесових і волонтерських проектів. Після 23-х років викладання у вишах зрозуміла, що може втілити свої вміння у цікавіших речах. Чим живе сьогодні бізнес-тренер, підприємець і просто людина з великим серцем?

Лис
06
Тернопільський поет ніколи не зупиняється і нічого не боїться

У 2010 р. мистецькі кола Тернополя сприйняли його як чужинця, що керуватиме культурою міста, до якого переїхав не так давно. Він кинув виклик непростому середовищу і зовсім скоро змусив зважати на свою думку. До переліку його талантів додався ще один – управлінський. Шкода, що нині за посадою начальника управління культури та мистецтв Тернопільської міської ради, який завжди дасть інформації на потрібних для синхрону 30 секунд, молоді журналісти часто не бачать масштабу особистості Олександра Смика. Зізнаюсь, останні роки й сама грішила короткими коментарями, які може дати чиновник новинарю, адже він – ходячий інформпривід.

Лис
06
Переполох у Тернопільському обласному «методичному курнику» або як посіпаки Степана Барни і Любомира Крупи крадуть гроші в держави (документ)

З достовірних джерел стало відомо, що цього тижня в Тернопільському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти стався справжнісінький переполох. В цей, за влучним висловом одного педагога «методичний курник», яким при номінальній наявності директора Петровського О.М. фактично заправляє його заступник мадам Когут О.І., несподівано навідалися слідчі Управління державної служби боротьби з економічною злочинністю (УДСБЕЗ).

Лис
06
Щедрі преміальні чиновників Гусятина на Тернопільщині або Там, за туманами…

Осіння прохолода принесла на Гусятинщину густі тумани, які приховують від пересічного спостерігача не лише обриси об’єктів навколишнього ландшафту, але й діяльність місцевої влади.  Як співається у відомій українській пісні, за туманом нічого не видно…

Лис
02
Як уникнути помилок під час виборчого процесу. Аналіз тернопільського експерта.

 Цієї неділі, 29 жовтня, відбулися вибори у 201-й об’єднаній територіальній громаді (ОТГ) України. Голів обирали й на Тернопільщині - у Зборівській, Лановецькій, Хоростківській і Саранчуківській ОТГ. Волевиявлення відбувалося за тим же сценарієм, що й завжди, - неприбрана до дня тиші агітація, нестача скриньок для голосування, недостатня обізнаність членів виборчих комісій та інші порушення, яких можна уникнути, адже за подібну халатність передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу в розмірі 20-ти неоподаткованих мінімумів. Як не повторювати подібних речей, розмовляємо з керівником регіонального представництва Центру політичних студій і аналітики «Ейдос» Ігорем Проциком.