Популярне

Автомати роздали населенню «ДНР» після «військових зборів»

Стрілецьку зброю окупанти Донеччини уже видали декільком десяткам осіб, решту обіцяють озброїти найближчим часом.

На тимчасово окупованій російськими загарбниками Донеччині, у так званій «ДНР», після «військових зборів», що влаштували тут цими днями, розпочали видавати стрілецьку зброю. Вже озброєно декілька десятків «резервістів». Решту обіцяють озброїти найближчим часом. Про це повідомляє донецький портал «0629.com.ua» з посиланням на підконтрольні загарбниками ресурси.
Так звана влада «ДНР» розпорядилась озброїти так званих «резервістів» та «добровольців», всіх, хто має «військовий досвід». А отже, силоміць людей виловлювати та зганяти на «військові збори».
За повідомленнями останнього часу в соцмережах, така ж «мобілізація» проводиться й на окупованій Луганщині. А для підняття «бойового духу» окупаційна так звана «влада» нещодавно розпочала експортувати з території північного сусіда газовану водку, на етикетках якої значиться, що це фірмовий напій Російської федерації. «Народ прямо давиться за нею у магазинах, кажуть – дешево, вставляє нормально», - переповідає новини з так званої «ЛНР» блогер Олена Степова. Для повної «мобілізації» тутешніх «резервістів» залишилось завести з РФ ще й газований «боярошник».

Петро Олійник
Всі статті автора


Вибір редакції

Лис
13
Тернопільська бізнес-тренер: «Репутація – це бізнес-інструмент»

На її сторінці у Фейсбук – довгий список занять. Вона допомагає розвивати бізнес, волонтерить у «Ноєвому Ковчезі», займається благодійністю. Олена Дейнека – кандидат економічних наук, доцент економічного університету, координатор кількох бізнесових і волонтерських проектів. Після 23-х років викладання у вишах зрозуміла, що може втілити свої вміння у цікавіших речах. Чим живе сьогодні бізнес-тренер, підприємець і просто людина з великим серцем?

Лис
06
Тернопільський поет ніколи не зупиняється і нічого не боїться

У 2010 р. мистецькі кола Тернополя сприйняли його як чужинця, що керуватиме культурою міста, до якого переїхав не так давно. Він кинув виклик непростому середовищу і зовсім скоро змусив зважати на свою думку. До переліку його талантів додався ще один – управлінський. Шкода, що нині за посадою начальника управління культури та мистецтв Тернопільської міської ради, який завжди дасть інформації на потрібних для синхрону 30 секунд, молоді журналісти часто не бачать масштабу особистості Олександра Смика. Зізнаюсь, останні роки й сама грішила короткими коментарями, які може дати чиновник новинарю, адже він – ходячий інформпривід.

Лис
06
Переполох у Тернопільському обласному «методичному курнику» або як посіпаки Степана Барни і Любомира Крупи крадуть гроші в держави (документ)

З достовірних джерел стало відомо, що цього тижня в Тернопільському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти стався справжнісінький переполох. В цей, за влучним висловом одного педагога «методичний курник», яким при номінальній наявності директора Петровського О.М. фактично заправляє його заступник мадам Когут О.І., несподівано навідалися слідчі Управління державної служби боротьби з економічною злочинністю (УДСБЕЗ).

Лис
06
Щедрі преміальні чиновників Гусятина на Тернопільщині або Там, за туманами…

Осіння прохолода принесла на Гусятинщину густі тумани, які приховують від пересічного спостерігача не лише обриси об’єктів навколишнього ландшафту, але й діяльність місцевої влади.  Як співається у відомій українській пісні, за туманом нічого не видно…

Лис
02
Як уникнути помилок під час виборчого процесу. Аналіз тернопільського експерта.

 Цієї неділі, 29 жовтня, відбулися вибори у 201-й об’єднаній територіальній громаді (ОТГ) України. Голів обирали й на Тернопільщині - у Зборівській, Лановецькій, Хоростківській і Саранчуківській ОТГ. Волевиявлення відбувалося за тим же сценарієм, що й завжди, - неприбрана до дня тиші агітація, нестача скриньок для голосування, недостатня обізнаність членів виборчих комісій та інші порушення, яких можна уникнути, адже за подібну халатність передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу в розмірі 20-ти неоподаткованих мінімумів. Як не повторювати подібних речей, розмовляємо з керівником регіонального представництва Центру політичних студій і аналітики «Ейдос» Ігорем Проциком.