Популярне

Дві тисячі мешканців передмістя Донецька відмовились воювати за так зване «ДНР»

Майже дві тисячі мешканців Макіївки, що фактично є північно-східним передмістям Донецька, відважились публічно заявити про своє небажання воювати за ідеї так званої «ДНР».

Зараз на окупованій російськими бойовиками території Донеччини, у так званій «ДНР», триває «мобілізація резервістів». Людей зганяють на «військові збори», декому навіть уже видали бойову зброю. В зв’язку з цим, зокрема, на «Вконтакті» паблік «Типова Макіївка» запропонував землякам відповісти на запитання: чи готові вони віддати своє життя за так зване «ДНР».
З понад дванадцяти тисяч осіб, що переглянули цей пост, на запитання відважились відповісти лише 3095. Готових віддати своє життя за так зване «ДНР» виявилось 229 осіб, це 7,4 відсотка. Уже «віддають», тобто воюють - 121, або 3,9 відсотка. Не визначились – 753, або 24,3 відсотка. Однозначно проти - 1992 особи, або 64,4 відсотка.


Нагадаємо, Макіївка – місто обласного підпорядкування, але фактично є північно-східним передмістям Донецька. Станом на 1 січня 2016 року чисельність населення міста становить понад 350 тисяч осіб.
Наприкінці 2014 року Макіївка опинилась під контролем російських бойовиків так званої «ДНР».

Петро Олійник
Всі статті автора


Вибір редакції

Лис
13
Тернопільська бізнес-тренер: «Репутація – це бізнес-інструмент»

На її сторінці у Фейсбук – довгий список занять. Вона допомагає розвивати бізнес, волонтерить у «Ноєвому Ковчезі», займається благодійністю. Олена Дейнека – кандидат економічних наук, доцент економічного університету, координатор кількох бізнесових і волонтерських проектів. Після 23-х років викладання у вишах зрозуміла, що може втілити свої вміння у цікавіших речах. Чим живе сьогодні бізнес-тренер, підприємець і просто людина з великим серцем?

Лис
06
Тернопільський поет ніколи не зупиняється і нічого не боїться

У 2010 р. мистецькі кола Тернополя сприйняли його як чужинця, що керуватиме культурою міста, до якого переїхав не так давно. Він кинув виклик непростому середовищу і зовсім скоро змусив зважати на свою думку. До переліку його талантів додався ще один – управлінський. Шкода, що нині за посадою начальника управління культури та мистецтв Тернопільської міської ради, який завжди дасть інформації на потрібних для синхрону 30 секунд, молоді журналісти часто не бачать масштабу особистості Олександра Смика. Зізнаюсь, останні роки й сама грішила короткими коментарями, які може дати чиновник новинарю, адже він – ходячий інформпривід.

Лис
06
Переполох у Тернопільському обласному «методичному курнику» або як посіпаки Степана Барни і Любомира Крупи крадуть гроші в держави (документ)

З достовірних джерел стало відомо, що цього тижня в Тернопільському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти стався справжнісінький переполох. В цей, за влучним висловом одного педагога «методичний курник», яким при номінальній наявності директора Петровського О.М. фактично заправляє його заступник мадам Когут О.І., несподівано навідалися слідчі Управління державної служби боротьби з економічною злочинністю (УДСБЕЗ).

Лис
06
Щедрі преміальні чиновників Гусятина на Тернопільщині або Там, за туманами…

Осіння прохолода принесла на Гусятинщину густі тумани, які приховують від пересічного спостерігача не лише обриси об’єктів навколишнього ландшафту, але й діяльність місцевої влади.  Як співається у відомій українській пісні, за туманом нічого не видно…

Лис
02
Як уникнути помилок під час виборчого процесу. Аналіз тернопільського експерта.

 Цієї неділі, 29 жовтня, відбулися вибори у 201-й об’єднаній територіальній громаді (ОТГ) України. Голів обирали й на Тернопільщині - у Зборівській, Лановецькій, Хоростківській і Саранчуківській ОТГ. Волевиявлення відбувалося за тим же сценарієм, що й завжди, - неприбрана до дня тиші агітація, нестача скриньок для голосування, недостатня обізнаність членів виборчих комісій та інші порушення, яких можна уникнути, адже за подібну халатність передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу в розмірі 20-ти неоподаткованих мінімумів. Як не повторювати подібних речей, розмовляємо з керівником регіонального представництва Центру політичних студій і аналітики «Ейдос» Ігорем Проциком.