Популярне

На Донбас поїздами завозиться російська техніка, можливі провокації – волонтер

Цими днями на Донбас поїздами з Росії завозиться бойова техніка. Але не для «параду» на 9 травня у Донецьку. «Готуємось до провокацій», - застерігає волонтер.

На Донбас бойова техніка з Росії завозиться поїздами. Проте, не тільки для «параду» 9 травня. «Для параду не потрібно стільки БК, - зауважив у себе на сторінці «Фейсбука» волонтер Мирослав Гай. – РФ спокійно та планомірно продовжує завозити техніку, та готує інфраструктуру для подальшої мілітаризації регіону. І всі, хто вас запевняє, мовляв, нічого не буде, вони або вороги, або ідіоти. Нічого не буде тільки у тому випадку, якщо ми будемо готові». Волонтер запевняє, що готові до провокацій 9 травня.


До речі, 3 травня у Донецьку терористи провели репетицію «параду», що планують на 9 травня. Техніка винятково російського виробництва, новенька, зі всього видно, що тільки-но з конвеєра. З цього приводу в соцмережах очевидці жартують, мовляв, техніка куплена неінакше, як у донецькому «воєнторгу».


«Чеговий приємний вечір у Донецьку», - підписав свої світлини Станіслав Васін. Це репетиція «параду» на 9 травня. «Шкода, від навантаження такої важкої техніки асфальт вулиці Артенма може не витримати», - додав Сергій Шкред.

Петро Олійник
Всі статті автора


Вибір редакції

Лис
13
Тернопільська бізнес-тренер: «Репутація – це бізнес-інструмент»

На її сторінці у Фейсбук – довгий список занять. Вона допомагає розвивати бізнес, волонтерить у «Ноєвому Ковчезі», займається благодійністю. Олена Дейнека – кандидат економічних наук, доцент економічного університету, координатор кількох бізнесових і волонтерських проектів. Після 23-х років викладання у вишах зрозуміла, що може втілити свої вміння у цікавіших речах. Чим живе сьогодні бізнес-тренер, підприємець і просто людина з великим серцем?

Лис
06
Тернопільський поет ніколи не зупиняється і нічого не боїться

У 2010 р. мистецькі кола Тернополя сприйняли його як чужинця, що керуватиме культурою міста, до якого переїхав не так давно. Він кинув виклик непростому середовищу і зовсім скоро змусив зважати на свою думку. До переліку його талантів додався ще один – управлінський. Шкода, що нині за посадою начальника управління культури та мистецтв Тернопільської міської ради, який завжди дасть інформації на потрібних для синхрону 30 секунд, молоді журналісти часто не бачать масштабу особистості Олександра Смика. Зізнаюсь, останні роки й сама грішила короткими коментарями, які може дати чиновник новинарю, адже він – ходячий інформпривід.

Лис
06
Переполох у Тернопільському обласному «методичному курнику» або як посіпаки Степана Барни і Любомира Крупи крадуть гроші в держави (документ)

З достовірних джерел стало відомо, що цього тижня в Тернопільському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти стався справжнісінький переполох. В цей, за влучним висловом одного педагога «методичний курник», яким при номінальній наявності директора Петровського О.М. фактично заправляє його заступник мадам Когут О.І., несподівано навідалися слідчі Управління державної служби боротьби з економічною злочинністю (УДСБЕЗ).

Лис
06
Щедрі преміальні чиновників Гусятина на Тернопільщині або Там, за туманами…

Осіння прохолода принесла на Гусятинщину густі тумани, які приховують від пересічного спостерігача не лише обриси об’єктів навколишнього ландшафту, але й діяльність місцевої влади.  Як співається у відомій українській пісні, за туманом нічого не видно…

Лис
02
Як уникнути помилок під час виборчого процесу. Аналіз тернопільського експерта.

 Цієї неділі, 29 жовтня, відбулися вибори у 201-й об’єднаній територіальній громаді (ОТГ) України. Голів обирали й на Тернопільщині - у Зборівській, Лановецькій, Хоростківській і Саранчуківській ОТГ. Волевиявлення відбувалося за тим же сценарієм, що й завжди, - неприбрана до дня тиші агітація, нестача скриньок для голосування, недостатня обізнаність членів виборчих комісій та інші порушення, яких можна уникнути, адже за подібну халатність передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу в розмірі 20-ти неоподаткованих мінімумів. Як не повторювати подібних речей, розмовляємо з керівником регіонального представництва Центру політичних студій і аналітики «Ейдос» Ігорем Проциком.