Популярне

Якість газу на Дніпропетровщині перевірять незалежні фахівці

Проби газу в помешканні споживача відберуть представники державного підприємства «Укрметртестстандарт» для його подальшої експертизи в місті Києві. Таким чином, газові компанії Дніпропетровщини вдруге ініціювали проведення публічного експерименту для незаангажованої перевірки газу фахівцями незалежної лабораторії.

Нещодавно, ПАТ «Дніпропетровськгаз» публічно, в присутності журналістів, відібрало проби газу на газорозподільному пункті, який регулює тиск при подачі палива до будинків, у м. Синельниково та провело його аналіз в лабораторії компанії. Під час заходу журналісти мали змогу ознайомитися з повністю герметичною системою газових мереж та пересвідчитися, що будь-які втручання в неї з метою зміни складу газу є неможливими.
Оприлюднені результати лабораторних аналізів, підтвердили якість газу на Дніпропетровщині, однак викликали жвавий інтерес серед громадськості. Тож, для чистоти експерименту газові компанії регіону залучили до незаангажованої перевірки представників державної лабораторії «Укрметртестстандарт» із міста Києва.
У присутності журналістів незалежні експерти публічно відібрали пробу газу у помешканні споживача за адресою: м. Кам’янське (колишнє м. Дніпродзержинськ), вул. Ціолковського, 74, який нарікав на так зване «погане горіння», пов’язане зі зміною кольору газу та нібито збільшення витрат на опалення. Після фотофіксації пробовідбірників та ідентифікаційних пломб фахівці доставлять газ в ємностях на експертизу в м. Київ, де на спеціальному приладі – хроматографі, проаналізують його компонентний склад та теплотворну здатність.
«Визначити компонентний склад газу, а отже його якість, можливо лише шляхом лабораторних досліджень. Нарікання споживачів на так зване «неякісне горіння» зазвичай пов’язані з неправильною експлуатацією газових приладів або недостатнім доступом кисню до приміщення. В результаті газ згорає неповністю і полум’я може змінювати колір – це проста фізика. Щоб газ горів ефективно потрібно утримувати газові прилади в чистоті, технічно їх обстежувати та забезпечувати в приміщенні повітрообмін», - коментує фахівець із зв’язків з громадськістю та пресою Олена Лобач.
Результати дослідження якості газу, відібраного в помешканні споживача, київські фахівці нададуть уже за три-чотири дні, після чого вони одразу будуть публічно оприлюднені на офіційному сайті ПАТ «Дніпропетровськгаз».
 


Вибір редакції

Лис
21
«Не потрібно вести людей, вони самі знають куди йти», - майданівець з Тернопільщини – владі.

Сьогодні у Тернополі представники громади і влади вшанували учасників обох Майданів. Дійство під пам’ятником Небесній Сотні було традиційним – відслужили міжконфесійну панахиду, формальне слово сказали керівники міста й області. Серед 2-3-х сотень присутніх – майданівців вкрай мало. Не аналізуємо чому, спілкуємось з одним із них.

Лис
13
Тернопільська бізнес-тренер: «Репутація – це бізнес-інструмент»

На її сторінці у Фейсбук – довгий список занять. Вона допомагає розвивати бізнес, волонтерить у «Ноєвому Ковчезі», займається благодійністю. Олена Дейнека – кандидат економічних наук, доцент економічного університету, координатор кількох бізнесових і волонтерських проектів. Після 23-х років викладання у вишах зрозуміла, що може втілити свої вміння у цікавіших речах. Чим живе сьогодні бізнес-тренер, підприємець і просто людина з великим серцем?

Лис
06
Тернопільський поет ніколи не зупиняється і нічого не боїться

У 2010 р. мистецькі кола Тернополя сприйняли його як чужинця, що керуватиме культурою міста, до якого переїхав не так давно. Він кинув виклик непростому середовищу і зовсім скоро змусив зважати на свою думку. До переліку його талантів додався ще один – управлінський. Шкода, що нині за посадою начальника управління культури та мистецтв Тернопільської міської ради, який завжди дасть інформації на потрібних для синхрону 30 секунд, молоді журналісти часто не бачать масштабу особистості Олександра Смика. Зізнаюсь, останні роки й сама грішила короткими коментарями, які може дати чиновник новинарю, адже він – ходячий інформпривід.

Лис
06
Переполох у Тернопільському обласному «методичному курнику» або як посіпаки Степана Барни і Любомира Крупи крадуть гроші в держави (документ)

З достовірних джерел стало відомо, що цього тижня в Тернопільському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти стався справжнісінький переполох. В цей, за влучним висловом одного педагога «методичний курник», яким при номінальній наявності директора Петровського О.М. фактично заправляє його заступник мадам Когут О.І., несподівано навідалися слідчі Управління державної служби боротьби з економічною злочинністю (УДСБЕЗ).

Лис
06
Щедрі преміальні чиновників Гусятина на Тернопільщині або Там, за туманами…

Осіння прохолода принесла на Гусятинщину густі тумани, які приховують від пересічного спостерігача не лише обриси об’єктів навколишнього ландшафту, але й діяльність місцевої влади.  Як співається у відомій українській пісні, за туманом нічого не видно…