Популярне

Повітряний кордон держави надійно захищений прикарпатцями

Сьогодні особовий склад 114-ї Івано-Франківської бригади тактичної авіації заступив на бойове чергування в системі протиповітряної оборони України.

"Ми всі наполегливо готувались до цього дня, - наголосив під час проведення ритуалу заступлення на бойове чергування заступник командувача повітряного командування "Захід" з авіації – начальник авіації полковник Олександр Кухаренко. – Була проведена велика робота як з особистої підготовки льотного та технічного складу, так і техніки. Сподіваюсь, що за підсумками чергування бригада отримає лише оцінку "відмінно".

 

Завдання для військових авіаторів ускладнюється ще й тим, що під час цього чергування буде проводитись чемпіонат з футболу "Євро-2012". Тому на їхні плечі лягає відповідальна місія з недопущення будь-яких провокацій чи повітряних терактів. І в великій мірі від професіоналізму та злагодженої роботи всіх структур бригади буде залежите не тільки безпека громадян України та гостей нашої держави, але й в цілому імідж України в очах світової спільноти.

 

Під час проведення самого чемпіонату в повітрі буде постійно знаходитись кілька літаків, які здійснюватимуть патрулювання повітряної території навколо міст, що приймають Євро-2012. Будь-яке повітряне судно, що не має дозволу на проліт в цей час, буде примушено до посадки на безпечний аеродром, а при невиконанні вимог військових льотчиків може бути прийнято рішення і про знищення стороннього літального апарату.

 

Лише за цей рік особовий склад бригади провів близько двох десятків льотних змін. Загальний наліт на частину склав близько ста годин. В середньому кожен льотчик провів у повітрі вісім годин. Це дозволило значно удосконалити навички екіпажів у різних видах льотної підготовки, підготувати пілотів-інструкторів та підвищити класність авіаторів. Крім цього, винищувачі відпрацювали всі елементи з перехоплення та примушення до посадки швидкісних літаків та літальних апаратів з малою швидкістю руху. Пише firtka.if.ua

Івано-Франківськ

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією