Популярне

Дітям є чим зайнятися - було б бажання!

Хмельницька міська рада розповіла про клуби, гуртки та секції обласного центру.

Такі заклади для дітей, підлітків та молоді створені, аби забезпечити корисне дозвілля. Педагоги створюють умови для творчого, естетичного, інтелектуального, духовного та фізичного розвитку дітей. Координує роботу клубів за місцем проживання міський центр по роботі з дітьми та підлітками за місцем проживання.

Як розповіли у Хмельницькій міській раді, робота Центру організовується за напрямками: гурткова та секційна робота, профілактична робота, робота з інвалідами, організація дозвілля та літнього відпочинку, організація культурно-масових заходів, спортивно-оздоровча робота, військово-патріотичне виховання.

Загалом до сфери діяльності Центру належать клуби за місцем проживання.

Нині функціонує 25 приміщень. Із них 9 - клубів на бюджетному утриманні, 15 – працюють на умовах госпрозрахунку, 1 – поєднує у собі госпрозрахункове і бюджетне фінансування.

Напрямки роботи клубів визначаються за інтересами та запитами дітей. Проте сьогодні підлітків більше цікавить спорт і розваги.

Загалом в місті працює 15 клубів спортивного напрямку; 7 різнопрофільних, де діти та підлітки проводять свій вільний час під контролем педагога. Сюди більше ходять діти, які потребують особливої уваги (схильні до правопорушень, та з неблагополучних сімей, ті, які не мають затишку дома); 2 естетичного напрямку та один для роботи з дітьми-інвалідами. Усі спортивні клуби працюють на умовах надання платних послуг.

Приміщення розташовані у різних мікрорайонах міста - це зручно для відвідування їх дітьми. Педагогічні працівники Центру організовують і забезпечують діяльність гуртків, секцій, виходячи із запитів відвідувачів. Роботу за місцем проживання організовують дев’ять бюджетних педагогічних працівників.

Заняття у клубах відвідують більшість дітей з малозабезпечених, багатодітних, неблагонадійних, неповних сімей. Такі категорії дітей у клубах, які працюють на умовах госпрозрахунку, займаються безкоштовно. Також ці діти постійно беруть участь у проведені усіх заходів, організованих Центром по роботі з дітьми.

Повідомляє "Є"

Хмельницький

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією