Популярне

У 2012 хмельничани вкладали в нерухомість

За 2012р. підприємствами та організаціями області за рахунок усіх джерел фінансування освоєно 3282,6 млн.грн. капітальних інвестицій, що в порівнянних цінах становить 92,8% до обсягу капітальних інвестицій за 2011р. Найвагомішу частку капітальних інвестицій (99,5% загального обсягу) освоєно в матеріальні активи, з яких у будівлі та споруди – 67,2% усіх інвестицій, у машини, обладнання та інвентар і транспортні засоби – 29,5%.

Як повідомляє Головне управління статистики у Хмельницькій області, у нематеріальні активи вкладено 0,5% загального обсягу капітальних інвестицій, з яких 20,5% становили витрати на програмне забезпечення та бази даних.

У капітальний ремонт активів спрямовано 138,2 млн.грн. капітальних інвестицій (4,2% загального обсягу).

Основним джерелом інвестування в 2012р., як і раніше, залишаються власні кошти підприємств та організацій, за рахунок яких освоєно понад половину (56,9%) загального обсягу. Частка коштів населення, витрачених на індивідуальне житлове будівництво, становила 14,9%, запозичених коштів (кредитів банків та інших позик) – 8,0%. За рахунок державного та місцевого бюджетів освоєно 6,5% капітальних інвестицій. 

П’яту частину капітальних інвестицій (20,0%) освоєно підприємствами промислових видів діяльності, обсяги яких порівняно з 2011р. скоротилися на 48,6%. Це насамперед зумовлено вагомим зменшенням (на 57,6%) інвестицій підприємств переробної промисловості, частка яких становила 73,7% від усіх інвестицій у промисловість. Інвестиції підприємств добувної промисловості зросли на 29,1%, з виробництва та розподілення електроенергії, газу та води – на 56,9%.

У 2012р. зменшились обсяги капітальних інвестицій, освоєні установами та закладами освіти (на 48,0%), фінансової діяльності (на 41,9%), підприємствами торгівлі, ремонту автомобілів, побутових виробів та предметів особистого вжитку (на 34,0%), установами державного управління (на 31,2%), підприємствами з надання комунальних та індивідуальних послуг, діяльності у сфері культури та спорту (на 15,1%).

Водночас збільшились на 43,2% обсяги капітальних інвестицій, освоєні підприємствами сільського господарства, мисливства, лісового господарства (їх питома вага у загальних обсягах капітальних інвестицій становила 33,3%), на 22,8% – транспорту та зв’язку, на 20,1% – будівництва, на 16,8% – діяльності готелів та ресторанів, на 4,1% – підприємствами та організаціями, що здійснюють операції з нерухомим майном, оренду, інжиніринг та надання послуг підприємцям. 

Капітальні інвестиції в житлове будівництво становили 863,3 млн.грн. (26,3% від загального обсягу), що на 28,4% більше, ніж у 2011р.

Хмельницький

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією