Популярне

Скільки коштує оренда бюджетного житла в столиці

У зв’язку зі зростанням цін на комунальні послуги, орнедодавці змушені утримувати вартість оренди на колишньому рівні. У Києві зняти квартиру можна за кілька тисяч, а в регіоні – квартири здають безкоштовно, аби тільки за комуналку платили.

Крім того, деякі власники житла допомагають квартирантам з оформленням субсидії.

Сьогодні, за оренду однокімнатної квартири в Києві в сегменті бюджетного житла потрібно віддати 4,5 - 5 тисяч гривень на місяць. При цьому, якщо дуже постаратися, то можна знайти дешевші варіанти.

Заощадити можна, орендуючи не квартиру, а кімнату (їх вартість стартує від 2 тисяч гривень). За такі гроші можна жити в самому центрі Києва. Наприклад, зараз за 2,8 тисяч гривень здається кімната на Хрещатику, навпроти КМДА.

Дозволять не розоритися на оренді житла також гостинки і комуналки. Ціни на таку житлоплощу стартують від 2,5 – 3 тисяч гривень. Правда доведеться відразу заплатити за два місяці – перший і останній, і 100% від вартості оренди віддати ріелтору.

За словами ріелторів, суттєвих змін у вартості оренди житла цього року не буде. Тим більше, що власники житла не піднімають вартість в опалювальний сезон. Найголовніше, що квартиранти самі оплачують комуналку.

Інформаційний портал "Знай.uа" писав раніше, що експерти прогнозують різке падіння цін на нерухомість, може дійти до того, що вартість квартир опуститься до рівня 90-х років.


Вибір редакції

Лис
13
Тернопільська бізнес-тренер: «Репутація – це бізнес-інструмент»

На її сторінці у Фейсбук – довгий список занять. Вона допомагає розвивати бізнес, волонтерить у «Ноєвому Ковчезі», займається благодійністю. Олена Дейнека – кандидат економічних наук, доцент економічного університету, координатор кількох бізнесових і волонтерських проектів. Після 23-х років викладання у вишах зрозуміла, що може втілити свої вміння у цікавіших речах. Чим живе сьогодні бізнес-тренер, підприємець і просто людина з великим серцем?

Лис
06
Тернопільський поет ніколи не зупиняється і нічого не боїться

У 2010 р. мистецькі кола Тернополя сприйняли його як чужинця, що керуватиме культурою міста, до якого переїхав не так давно. Він кинув виклик непростому середовищу і зовсім скоро змусив зважати на свою думку. До переліку його талантів додався ще один – управлінський. Шкода, що нині за посадою начальника управління культури та мистецтв Тернопільської міської ради, який завжди дасть інформації на потрібних для синхрону 30 секунд, молоді журналісти часто не бачать масштабу особистості Олександра Смика. Зізнаюсь, останні роки й сама грішила короткими коментарями, які може дати чиновник новинарю, адже він – ходячий інформпривід.

Лис
06
Переполох у Тернопільському обласному «методичному курнику» або як посіпаки Степана Барни і Любомира Крупи крадуть гроші в держави (документ)

З достовірних джерел стало відомо, що цього тижня в Тернопільському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти стався справжнісінький переполох. В цей, за влучним висловом одного педагога «методичний курник», яким при номінальній наявності директора Петровського О.М. фактично заправляє його заступник мадам Когут О.І., несподівано навідалися слідчі Управління державної служби боротьби з економічною злочинністю (УДСБЕЗ).

Лис
06
Щедрі преміальні чиновників Гусятина на Тернопільщині або Там, за туманами…

Осіння прохолода принесла на Гусятинщину густі тумани, які приховують від пересічного спостерігача не лише обриси об’єктів навколишнього ландшафту, але й діяльність місцевої влади.  Як співається у відомій українській пісні, за туманом нічого не видно…

Лис
02
Як уникнути помилок під час виборчого процесу. Аналіз тернопільського експерта.

 Цієї неділі, 29 жовтня, відбулися вибори у 201-й об’єднаній територіальній громаді (ОТГ) України. Голів обирали й на Тернопільщині - у Зборівській, Лановецькій, Хоростківській і Саранчуківській ОТГ. Волевиявлення відбувалося за тим же сценарієм, що й завжди, - неприбрана до дня тиші агітація, нестача скриньок для голосування, недостатня обізнаність членів виборчих комісій та інші порушення, яких можна уникнути, адже за подібну халатність передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу в розмірі 20-ти неоподаткованих мінімумів. Як не повторювати подібних речей, розмовляємо з керівником регіонального представництва Центру політичних студій і аналітики «Ейдос» Ігорем Проциком.