Популярне

Стало відомо, коли Маріїнський палац у Києві відкриють для відвідувачів

Введення у експлуатацію Маріїнського палацу у києві планується у 2019 році, залишок вартості робіт по об’єкту становить 1,002 млрд грн. 

Про це повідомили в управлінні Державного управління справами (ДУС).

«Роботи з реставрації та пристосування Маріїнського палацу в м. Києві розпочато в липні 2007 року через незадовільний стан будівлі. На 1 січня 2017 року вартість виконаних робіт становить 468 276,8 тис. грн. Роботи на об’єкті тривають. Уведення в експлуатацію Маріїнського палацу планується у 2019 році», – повідомили у ДУС.

Окрім того, у ДУС зазначили, що на сьогодні готовність об’єкта становить 43,3%.

«Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 22 липня 2016 року «Про затвердження скоригованого проекту «Реставрація та пристосування Маріїнського палацу в м. Києві» передбачено виконання комплексу реставраційно-відновлювальних робіт загальною кошторисною вартістю 1 469 857,83 тис. грн. Залишок вартості робіт на об’єкті становить 1001581,0 тис. грн», – додали у відомстві.

Також зазначається, що Маріїнський палац є державною резиденцією, що використовується для проведення протокольних заходів за участю Президента України, а також перебування глав держав, парламентів та урядів зарубіжних країн, високопоставлених осіб міжнародних організацій і входить до переліку важливих державних об’єктів, щодо яких здійснюється державна охорона.

У вільний від державних заходів час заплановано використовувати палац як музей архітектури з проведенням екскурсій, пише УНН.


Вибір редакції

Лис
21
«Не потрібно вести людей, вони самі знають куди йти», - майданівець з Тернопільщини – владі.

Сьогодні у Тернополі представники громади і влади вшанували учасників обох Майданів. Дійство під пам’ятником Небесній Сотні було традиційним – відслужили міжконфесійну панахиду, формальне слово сказали керівники міста й області. Серед 2-3-х сотень присутніх – майданівців вкрай мало. Не аналізуємо чому, спілкуємось з одним із них.

Лис
13
Тернопільська бізнес-тренер: «Репутація – це бізнес-інструмент»

На її сторінці у Фейсбук – довгий список занять. Вона допомагає розвивати бізнес, волонтерить у «Ноєвому Ковчезі», займається благодійністю. Олена Дейнека – кандидат економічних наук, доцент економічного університету, координатор кількох бізнесових і волонтерських проектів. Після 23-х років викладання у вишах зрозуміла, що може втілити свої вміння у цікавіших речах. Чим живе сьогодні бізнес-тренер, підприємець і просто людина з великим серцем?

Лис
06
Тернопільський поет ніколи не зупиняється і нічого не боїться

У 2010 р. мистецькі кола Тернополя сприйняли його як чужинця, що керуватиме культурою міста, до якого переїхав не так давно. Він кинув виклик непростому середовищу і зовсім скоро змусив зважати на свою думку. До переліку його талантів додався ще один – управлінський. Шкода, що нині за посадою начальника управління культури та мистецтв Тернопільської міської ради, який завжди дасть інформації на потрібних для синхрону 30 секунд, молоді журналісти часто не бачать масштабу особистості Олександра Смика. Зізнаюсь, останні роки й сама грішила короткими коментарями, які може дати чиновник новинарю, адже він – ходячий інформпривід.

Лис
06
Переполох у Тернопільському обласному «методичному курнику» або як посіпаки Степана Барни і Любомира Крупи крадуть гроші в держави (документ)

З достовірних джерел стало відомо, що цього тижня в Тернопільському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти стався справжнісінький переполох. В цей, за влучним висловом одного педагога «методичний курник», яким при номінальній наявності директора Петровського О.М. фактично заправляє його заступник мадам Когут О.І., несподівано навідалися слідчі Управління державної служби боротьби з економічною злочинністю (УДСБЕЗ).

Лис
06
Щедрі преміальні чиновників Гусятина на Тернопільщині або Там, за туманами…

Осіння прохолода принесла на Гусятинщину густі тумани, які приховують від пересічного спостерігача не лише обриси об’єктів навколишнього ландшафту, але й діяльність місцевої влади.  Як співається у відомій українській пісні, за туманом нічого не видно…