Популярне

Киянам розкажуть, як почати великі зміни маленькими кроками

Лекцію "Затишний під’їзд: як почати великі зміни маленькими кроками?" у четвер, 19 червня, вечорі у Києві прочитає активіст Богдан Гдаль.

Богдан Гдаль запрошує киян на лекцію у Facebook.


"Після Майдану, - каже Богдан, - здавалося, що зміни простору на найнижчому рівні, на рівні середовища, в якому кожен з нас живе щодня, відбудуться карколомно на всіх рівнях. Але минуло вже 3 роки і стало зрозуміло, що нічого саме собою ніколи не змінюється.
Якщо навіть десь на вулиці комунальники змінили сквер, чи через 3 будинки хтось створив нову квіткову клумбу або ж пофарбував вхідні двері, то у вашому під’їзді ще з радянських часів все без змін: спалені кнопки в ліфті, купа наліпок на стінах, обписані двері, облуплена фарба.
Здається, що так буде вічно і цього ніяк не змінити. Або ж просто не знаєш, з чого почати навіть коли дуже хочеться.
Наприклад, що змінювати спочатку? Яку фарбу обрати? Як домовлятися з сусідами? Як до цього поставить ЖЕК тощо?
Ця лекція покликана вас надихнути почати щось робити.
Я, як автор події, ще у 2013 році, починаючи з маленького кроку на власному поверсі, поступово змінив вигляд під’їзду загалом. Ініціативу розгортав поступово, домовляючись з сусідами. Оголошував збір грошей, підбирав кольори, придумував дизайн. І хоч з того часу ще не все зроблено, але під’їзд досі є одним з позитивних винятків на тлі загальної кількості у Києві.
Участь в події не безкоштовна, але ви самі зможете визначати її вартість у підсумку і вкинути довільну суму у відповідну скриньку.
Місце події уточнюється і, якщо ви, чи ваші друзі, можуть допомогти з пошуком приміщення, то це було б чудово".

Петро Олійник
Всі статті автора


Вибір редакції

Лис
21
«Не потрібно вести людей, вони самі знають куди йти», - майданівець з Тернопільщини – владі.

Сьогодні у Тернополі представники громади і влади вшанували учасників обох Майданів. Дійство під пам’ятником Небесній Сотні було традиційним – відслужили міжконфесійну панахиду, формальне слово сказали керівники міста й області. Серед 2-3-х сотень присутніх – майданівців вкрай мало. Не аналізуємо чому, спілкуємось з одним із них.

Лис
13
Тернопільська бізнес-тренер: «Репутація – це бізнес-інструмент»

На її сторінці у Фейсбук – довгий список занять. Вона допомагає розвивати бізнес, волонтерить у «Ноєвому Ковчезі», займається благодійністю. Олена Дейнека – кандидат економічних наук, доцент економічного університету, координатор кількох бізнесових і волонтерських проектів. Після 23-х років викладання у вишах зрозуміла, що може втілити свої вміння у цікавіших речах. Чим живе сьогодні бізнес-тренер, підприємець і просто людина з великим серцем?

Лис
06
Тернопільський поет ніколи не зупиняється і нічого не боїться

У 2010 р. мистецькі кола Тернополя сприйняли його як чужинця, що керуватиме культурою міста, до якого переїхав не так давно. Він кинув виклик непростому середовищу і зовсім скоро змусив зважати на свою думку. До переліку його талантів додався ще один – управлінський. Шкода, що нині за посадою начальника управління культури та мистецтв Тернопільської міської ради, який завжди дасть інформації на потрібних для синхрону 30 секунд, молоді журналісти часто не бачать масштабу особистості Олександра Смика. Зізнаюсь, останні роки й сама грішила короткими коментарями, які може дати чиновник новинарю, адже він – ходячий інформпривід.

Лис
06
Переполох у Тернопільському обласному «методичному курнику» або як посіпаки Степана Барни і Любомира Крупи крадуть гроші в держави (документ)

З достовірних джерел стало відомо, що цього тижня в Тернопільському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти стався справжнісінький переполох. В цей, за влучним висловом одного педагога «методичний курник», яким при номінальній наявності директора Петровського О.М. фактично заправляє його заступник мадам Когут О.І., несподівано навідалися слідчі Управління державної служби боротьби з економічною злочинністю (УДСБЕЗ).

Лис
06
Щедрі преміальні чиновників Гусятина на Тернопільщині або Там, за туманами…

Осіння прохолода принесла на Гусятинщину густі тумани, які приховують від пересічного спостерігача не лише обриси об’єктів навколишнього ландшафту, але й діяльність місцевої влади.  Як співається у відомій українській пісні, за туманом нічого не видно…