Популярне

Над Києвом зараз, у вечірньому небі, зафіксували унікальне явище (оновлено)

Подвійну веселку в небі над Києвом можна було бачити сьогодні, 14 червня, вечорі.

Світлини, хто встиг зняти на фотокамеру, мешканці столиці поширюють у соцмережі. Як відомо, це унікальне оптичне явище в атмосфері, у даному випадку, з двома різнокольоровими дугами. Дуг буває й більше, частіше – одна.
Кажуть, подвійна веселка – це дуже добра прикмета. Причому, не одна, а подвійна. Тобто, хто її побачив, може задумати щось глобальне й воно обов’язково збудиться. Причому, не тільки того, що стосується особистого життя, а навіть в масштабах країни.
Подвійна веселка – це подвійної сили знак на глобальні зміни.

Але не тільки в небі над Києвом, а, як з’ясувалось, подвійна веселка сьогодні вималювалась й на передовій. Світлину у Facebook розмістив Андрій Любіменко.

Київські світлини: Світлани Голікової, Анни Каднікової та Антона Ковалішина.

Петро Олійник
Всі статті автора

Київ

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією