ѕопул€рне

√≤ƒ ѕќ ѕ–ќ‘≈—≤ѓ: я  —“ј“» Ѕ”’√јЋ“≈–ќћ

’ороший бухгалтер ц≥нуЇтьс€ скр≥зь: у некомерц≥йних, у державних ≥ приватних установах.

 ¬т≥м, спец≥ал≥ст≥в на ус≥ руки знайдетьс€ небагато. ≤снуЇ безл≥ч норматив≥в, €к≥ регулюють д≥€льн≥сть фах≥вц≥в з обл≥ку.  ожна д≥л€нка роботи в окремо вз€т≥й галуз≥ передбачаЇ знанн€ певних розд≥л≥в законодавства, стандарт≥в ≥ особливостей програмного забезпеченн€. Ќавр€д чи можна знайти людину, здатну охопити неос€жне. ” той же час, потреба у профес≥оналах дуже висока, тому претенденти, €к≥ бажають стартувати в ц≥й проф.сфер≥, ц≥кавл€тьс€ питанн€м, €к стати хорошим бухгалтером. “о з чого ж почати, розбиралис€ спец≥ал≥сти ћ≥жнародного кадрового порталу hh.ua?

ƒопитлив≥сть – двигун прогресу.

÷≥кавий факт: у звТ€зку ≥з затребуван≥стю прац≥вник≥в галуз≥ ≥ перетином њх обовТ€зк≥в ≥з завданн€ми ≥нших фах≥вц≥в переквал≥ф≥кац≥€ серед бухгалтер≥в – €вище дуже часте. « цього випливаЇ перша порада: д≥йте! якщо працюЇте на склад≥, в≥дм≥нно справл€Їтес€ з об≥гом документац≥њ та веденн€м результат≥в ≥нвентаризац≥њ – рухайтес€ дал≥, розбер≥тьс€ в бухгалтерських проводках, €к≥ супроводжують проведенн€ документ≥в. якщо ведете роботу з постачальниками або кл≥Їнтами, опануйте обл≥к деб≥торськоњ ≥ кредиторськоњ заборгованост≥. якщо вам ц≥кавий цей напр€м ≥ ви хочете д≥знатис€, що потр≥бно щоб стати профес≥йним бухгалтером, не б≥йтес€ побути у рол≥ новачка. –озпитайте досв≥дчених колег, вникаючи у тонкощ≥ роботи бухгалтера.

 урси, вища осв≥та або м≥жнародний сертиф≥кат?

ўоб впевнено себе в≥дчути у профес≥йному план≥ – осв≥та Ї необх≥дною умовою. ѕорада друга: почн≥ть з курс≥в. „асу цей спос≥б переквал≥ф≥кац≥њ потребуЇ небагато, але вас ознайомл€ть ≥з азами, проведуть екскурс≥ю по профес≥њ. Ѕезл≥ч фах≥вц≥в знайшли свою першу роботу молодшим бухгалтером або фах≥вцем з первинки саме п≥сл€ зак≥нченн€ курс≥в. √оловне, вибирайте таке м≥сце навчанн€, €кому можна дов≥р€ти: за порадами знайомих, в≥дгуками на сайтах, п≥сл€ пробних зан€ть. јльтернативною формою навчанн€, €ка останн≥м часом набуваЇ все б≥льшоњ попул€рност≥, Ї проходженн€ необх≥дних дисципл≥н онлайн. “ут потр≥бна посидюч≥сть (а €к бухгалтеру без ц≥Їњ €кост≥?) ≥ навички тайм-менеджменту. –езультат може вас приЇмно здивувати.

јле щоб претендувати на посади кер≥вноњ ланки у сфер≥ бухгалтер≥њ, знадобитьс€ ірунтовне розум≥нн€ принцип≥в роботи, знанн€ з економ≥ки.  урсами дл€ накопиченн€ под≥бного багажу не об≥йтис€ – доведетьс€ задуматис€ про вищу осв≥ту.

ќтриманн€ м≥жнародного сертиф≥кату (CAP або CIPA) п≥д силу бухгалтеру з досв≥дом роботи. ќсоблив≥стю Ї те, що на курсах п≥дготовки до ≥спиту з отриманн€ сертиф≥ката вивчають м≥жнародн≥ стандарти. якщо ви плануЇте працювати у велик≥й компан≥њ з ≥ноземним кап≥талом, на€вн≥сть под≥бного сертиф≥ката – необх≥дн≥сть.

” чому пол€гаЇ робота бухгалтера? ќрган≥зац≥€ бухгалтерського обл≥ку на п≥дприЇмств≥ – ц≥ла наука.

Ќайчаст≥ше вид≥л€ють певн≥ д≥л€нки роботи, €к≥ доручають окремим фах≥вц€м:
• банк;
• каса;
• основн≥ фонди;
• нематер≥альн≥ активи;
• зарплата, утриманн€ та нарахуванн€ податк≥в;
• розрахунки з контрагентами;
• обл≥к виробництва;
• обл≥к податку на додану варт≥сть, реЇстрац≥€ податкових накладних;
• формуванн€ ф≥нансовоњ, податковоњ, статистичноњ зв≥тност≥.

ўо повинен знати бухгалтер?

¬ ”крањн≥ веденн€ обл≥ку регламентовано на законодавчому р≥вн≥. “ому бухгалтеру доведетьс€ вивчити норми, що регулюють його д≥л€нку роботи.  р≥м «акону ”крањни «ѕро бухгалтерський обл≥к та ф≥нансову зв≥тн≥сть» доведетьс€ покладатис€ на знанн€ ѕоложень (стандарт≥в) бухгалтерського обл≥ку або ж ћ≥жнародних стандарт≥в ф≥нансовоњ зв≥тност≥. “акож сл≥д знати ѕлан рахунк≥в ≥, звичайно ж, проводки.

ѕодатковий кодекс – ще одна наст≥льна книга бухгалтера. ƒоводитьс€ перегл€дати також норми, ≥нш≥ кодекси та закони. ѕри цьому част≥ зм≥ни законодавства – важливе питанн€ дл€ головбух≥в ≥ начальник≥в в≥дд≥л≥в. “ой, хто бажаЇ стати бухгалтером, повинен бути нац≥лений на пост≥йну самоосв≥ту ≥ в≥дстеженн€ новин у галуз≥.

–ан≥ше бухгалтер користувавс€ рахунками ≥ в≥в записи в «гросбухах», а тепер нос≥њ ≥нформац≥њ зм≥нилис€. Ѕухгалтер повинен знати програми дл€ веденн€ обл≥ку, складанн€ зв≥тност≥. ¬ ”крањн≥ в≥дбуваЇтьс€ некваплива, але впевнена м≥грац≥€ документооб≥гу в електронний вигл€д, тому бухгалтер повинен бути «на ти» з електронними цифровими п≥дписами, реЇстрами, викладеними в ≤нтернет, порталами дл€ платник≥в податк≥в.

ƒе може працювати бухгалтер?

ѕоганий той солдат, котрий не бажаЇ стати генералом. ќсь ≥ новачок у профес≥њ бухгалтера найчаст≥ше м≥тить у кр≥сло головбуха. „асто перше м≥сце роботи задаЇ тон вс≥й карТЇр≥, тому вибирайте компан≥ю усв≥домлено. ” сфер≥ бух. обслуговуванн€ можна працювати на р≥зних типах п≥дприЇмств:
• державн≥ п≥дприЇмства або в установи: доведетьс€ вивчити окремий план рахунк≥в ≥ дотримуватис€ затверджених форм документ≥в – кошторис≥в, розрахунк≥в, указ≥в;
• комерц≥йне п≥дприЇмство: тут впливаЇ на роботу галузь. ¬ибирайте ту, €ка вам ц≥кава, ≥ показуйте себе з кращого боку, щоб зробити карТЇру;
• ф≥рми, €к≥ обслуговують ≥нш≥ п≥дприЇмства на умовах аутсорсингу: працювати доведетьс€ дуже багато, але зароб≥ток зазвичай вище ≥ досв≥д безц≥нний;
• неприбутков≥ орган≥зац≥њ: гранти, кошториси та зв≥ти про використанн€ вид≥лених кошт≥в - все це забезпечуЇтьс€ добре поставленим ф≥нансовим обл≥ком.

ѕочаток – половина справи

якщо у вас виникаЇ питанн€ про те, €к стати профес≥йним бухгалтером, значить, ви бажаЇте стати висококвал≥ф≥кованим спец≥ал≥стом, тод≥ в≥дпов≥дально п≥дходьте до обовТ€зк≥в ≥ прагн≥ть розвиватис€. ÷е прекрасн≥ особист≥ €кост≥, ≥ вони допоможуть вам дос€гти усп≥ху.

√оловне – зробити перший крок. «апиш≥тьс€ на курси, подив≥тьс€ онлайн-уроки, п≥дпиш≥тьс€ на тематичн≥ групи в соц.мережах, пов≥домте безпосередньому кер≥внику про бажанн€ рухатис€ вперед. Ќевелик≥ зусилл€ складутьс€ в шл€х, по €кому ви будете рухатис€ до мети.


 

 ињв

якщо ви пом≥тили помилку, будь ласка, вид≥л≥ть неправильний текст та натисн≥ть Ctrl+Enter. ƒ€куЇмо, що робите нас кращими.


Loading...

 оментар≥

Ѕудь ласка, не пиш≥ть пов≥домленн€, що м≥ст€ть образлив≥ ≥ нецензурн≥ вислови, заклики до м≥жрел≥г≥йноњ, м≥жнац≥ональноњ та м≥жрасовоњ ворожнеч≥. “ак≥ коментар≥ будуть видален≥.

система комментуванн€ CACKLE

¬иб≥р редакц≥њ

¬ер
17
Ќайкращого виконроба буд≥вельних роб≥т терноп≥льщини в≥дзначили державною нагородою

ƒержавна нагорода, €ка щороку в≥дзначаЇ найкращих у сфер≥ буд≥вництва у “ернопол≥ знайшла свого геро€. ¬асиль –озвадовський, виконроб буд≥вельних роб≥т, товариство Ђƒобробудї:

—ер
20
ѕубл≥чне Ђнедозв≥туванн€ї “ерноп≥льських чиновник≥в по ремонту дор≥г

17 серпн€ в “ерноп≥льськ≥й облдержадм≥н≥страц≥њ в≥дбувс€ зах≥д: публ≥чне зв≥туванн€ про ремонт дор≥г загального та м≥сцевого значенн€. „иновники анонсували, що вони готов≥ в≥дпов≥сти на будь-€к≥ запитанн€ в≥д журнал≥ст≥в та активноњ громадськост≥ та закликали до ативност≥ та ≥н≥ц≥ативност≥. ¬ результат≥ активн≥сть в≥д громадськост≥ та журнал≥ст≥в вони отримали, але в≥дпов≥дей на ус≥ поставлен≥ запитанн€ громада так ≥ не отримала, ба б≥льше громадськ≥ актив≥сти так ≥ не змогли поставити ус≥х запитань.

–еклама

 √оловн≥ новини ”крањни ≥ —в≥ту.

 

«агрузка...
«агрузка...
јф≥ша ф≥льм≥в на KINOafisha.ua

Ќќ¬≤  ќћ≈Ќ“ј–≤


пњљпњљпњљпњљпњљпњљпњљ Orphus

Locations of visitors to this page

parkovka.ua

«роблено web-студ≥Їю