Популярне

Скільки Волиняни заробили на рекламі?

Головне управління статистики у Волинській області повідомляє, що торік 26 профільних підприємств отримали доходу від рекламної діяльності в сумі 9 мільйонів гривень (у 2010 році – 7 мільйонів гривень).

Кожне третє підприємство надавало повний перелік рекламних послуг, кожне четверте – займалось плануванням та створенням реклами, понад 40% підприємств – розміщенням та розповсюдженням рекламної інформації. Більшість підприємств (85%) знаходились в обласному центрі. Упродовж року профільними підприємствами було укладено 4,3 тисячі угод з рекламодавцями та рекламовиробниками, з них більше половини – на рекламування різних послуг (туристично-екскурсійних, автосервісу, посередницьких угод з нерухомістю тощо), більше третини – на рекламування товарів вітчизняного виробництва, 8% і 5% відповідно – товарів виробничо-технічного призначення і імпортного виробництва. При цьому найдорожчими були угоди на рекламування продовольчих товарів імпортного виробництва та непродовольчих товарів вітчизняного виробництва (в середньому вартість однієї угоди становила відповідно 3,7 тисячі гривень і 2,7 тисячі гривень). Вартість однієї посередницької угоди рекламування купівлі-продажу нерухомості була дешевша і становила в середньому 500 гривень. Слід зазначити, що найпоширенішими засобами розповсюдження реклами були друковані засоби масової інформації: листівки у журнали, часописи, буклети тощо (майже кожна друга завершена угода), зовнішня реклама (кожна п’ята угода). Дещо менше угод виконали за допомогою реклами на телебаченні, радіо, транспорті, внутрішньої реклами. Набула поширення реклама через Інтернет, промоутерів, інші сучасні засоби. Пише vip.volyn.ua

Волинь

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією