Популярне

Громадський транспорт Львова з’явився на картах популярного пошуковика

Львів став першим містом України, у якому реалізували проект "Google Transit: Lviv".

"Google Transit: Lviv" -- це онлайн-продукт, який дозволяє знайти на картах Google зупинки і маршрути громадського транспорту у Львові та вичерпну інформацію про те, як можна добратися з однієї точки у місті до іншої.

Проект реалізували Об’єднання "Самопоміч" та управління транспорту Львівської міської ради.

Про це повідомив Антон Шишкін, координатор проекту "Google Transit: Lviv" від Об’єднання "Самопоміч".

З його слів, мета проекту -- популяризувати громадський транспорт та зробити його доступним для мешканців та гостей міста.

"Проект існує у більш як 500 містах світу, -- розповів Антон Шишкін. -- Львів -- перше місто в Україні, де його реалізували".

Як розповів координатор, на мапі вказано зупинку, її назву, розміщено фото, подано інформацію, який вид транспорту тут курсує (автобуси, електротранспорт), подано перелік маршрутів та напрямки. Назагал на карті вказано понад 650 зупинок у місті.

Розробка дозволяє також прокласти маршрут з однієї точки міста в іншу та вирахувати час перебування в дорозі. Окрім того, на карті можна отримати інформацію про компанію-перевізника.

"Розробка доступна трьома мовами -- українською, російською, англійською", -- повідомив Антон Шишкін.

З його слів, проект реалізували понад рік. Під час Євро-2012 (у червні) розробка уже була готова, проте інформація була неповною. Відтак карти доповнили даними, протестували. Зараз розробка працює повноцінно.

"У межах проекту львівський програміст Євген Борисов розробив унікальну програму, яка дозволила автоматично вносити дані. Завдяки їй інформацію про зупинки ми внесли за три дні, а за планом ця робота мала б тривати близько місяця, -- розповів Антон Шишкін. -- А назагал програма зекономила приблизно півроку часу".

Як додав координатор, бюджет проекту є нульовий, адже усі розробники працювали на громадських засадах.

Розробка доступна для всіх користувачів Інтернету і є безкоштовною.

Інформують "Львівські новини"

Львів

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією