Популярне

Конкурс на кращу інфографіку у Львові продовжили на тиждень

«Львів - культурна столиця України» - таку інфографіку пропонують зробити дизайнерам у Львові. Автор кращої інфографіки отримає смартфон, а також його робота буде опублікована у журналі LvivToday, повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Всі учасники конкурсу матимуть змогу безкоштовно пройти навчання у «Школі візуалізації». Конкурс продовжили ще на тиждень, до 18 жовтня.

«Наступного тижня у Львові триватиме школа візуалізації. Молоді дизайнери зможуть відвідати майстер-класи успішних, досвідчених візуалізаторів, дизайнерів, фотографів. Після школи, думаємо, дизайнери захочуть вдосконалити свої роботи. Зрештою, після школи хтось, навчившись, теж зможе долучитися до конкурсу», - зазначає Світлана Крижанівська, координатор проекту.

До 18 вересня дизайнери мають надіслати інфографіку на скриньку press.lviv.lmr@gmail.com. Меседж інфографіки – «Львів - культурна столиця України».

«У довідці ми подаємо основні цифри, що стосуються культури у Львові. Автори інфографік можуть не обмежуватися тими цифрами, а шукати в інтернеті, або запитувати у прес-службі Львівської міської ради інші цифри, інші факти», - додає Світлана Крижанівська.

Усі учасники конкурсу зможуть пройти навчання у безкоштовній школі візуалізації. Школа візуалізації триватиме 15-20 жовтня, зустрічі та майстер-класи відбуватимуть з 18.30 год. Слухачам запропонують тренінги на теми: «Чому візуалізація в медіа сьогодні на першому місці?»; «Хто і як розробляв бренд Львова?»; «Розробки інфографік: практичні поради»; «Як має виглядати успішний інтернет-проект?»; «Фотографія: емоції, рух, динаміка»; «Як підібрати «читабельний» шрифт?»; «Яким має бути логотип?», кращі фахівці міста поділяться своїм особистим досвідом. Досвідом візуалізації та брендування поділяться і такі відомі компанії, як ТРК «Люкс», МТС, Eleks. А переможець, як зазначають організатори, - отримає смартфон від компанії МТС та публікацію інфографіки у журналі LvivToday.

За інформацією "galinfo"

Львів

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією