Популярне

У Львові шукають «нелегальні» ялинки

З 20 грудня у місті працюють рейдові групи, які виявляють торгівлю нелегально зрубаними ялинками або їх продаж у невстановлених місцях. До сьогодні правоохоронці вже склали 16 протоколів щодо торгівлі ялинками у невизначених для цього місцях або без дозвільних документів.

Нагадаємо, у місті визначено 24 місця для ялинкових базарів. В кожному районі міста Львова створені рейдові групи, які будуть їздити періодично і перевіряти, чи немає незаконного продажу ялинок у невстановлених місцях.

«Від початку роботи наші працівники склали 16 протоколів про торгівлю новорічними ялинками у невстановлених місцях та без документів на здійснення такого виду підприємницької діяльності. За цей час вилучили 22 дерева. Зараз робота рейдових груп буде активізовуватись, адже цього тижня ялинки продаватимуть найбільше», - повідомив Андрій Падяк, заступник начальника міського управління міліції.

Також на кожній ялинці повинен бути чіп, який свідчить про те, що вона зрубана легально. Поки що перевірок легальності зрубаних ялинок не було. Контроль за виконанням цих норм проводитиме Екологічна інспекція, до рейдів також долучатиметься міське управління екології та благоустрою.

Нагадаємо, відповідно до адміністративного кодексу, за порушення порядку придбання чи збуту об’єктів тваринного або рослинного світу, тягне за собою накладання штрафу від 1 до 5 неоподаткованих мінімумів доходів громадян з конфіскацією. За продаж ялинок у невстановлених місцях накладається штраф від 1 до 7 неоподаткованих мінімумом, також можуть конфіскувати об’єкти торгівлі. За порушення провадження господарської діяльності, без державної реєстрації, дозволу або ліцензії, накладається штраф від 20 до 40 неоподаткованих мінімумів. Незаконна порубка лісу може передбачати і кримінальну відповідальність згідно статті 246 Кримінального кодексу. За таке порушення передбачається штраф від 50 до 100 неоподаткованих мінімумів, а також арешт до 6 місяців.

Інформує "032.ua"

Львів

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією