ѕопул€рне

ќЅ≈–∆Ќќ ј‘≈–»—“».

 ƒержавна м≥грац≥йна служба у Ћьв≥вськ≥й област≥ попереджаЇ – не дов≥р€йте аферистам.

” електронних джерелах з’€вились пропозиц≥њ приватних ос≥б про наданн€ послуг з терм≥нового отриманн€ закордонного паспорта. √” ƒћ— ”крањни у Ћьв≥вськ≥й област≥ наголошуЇ, що обставини, за €ких зараз Ї тимчасова затримка ≥з видачею паспорт≥в громад€н ”крањни дл€ вињзду за кордон, не пов’€зан≥ ≥з м≥сцевими чи суб’Їктивними причинами. ѕро це пов≥домила прес-служба √” ƒћ— ”крањни у Ћьв≥вськ≥й област≥.

ƒержава зм≥нила завод-виробник бланковоњ продукц≥њ. ѕаспорти виготовл€ють не у Ћьвов≥, а в  иЇв≥. ¬пливу на пришвидшенн€ терм≥ну виготовленн€ паспорта кињвським заводом-виробником не може мати жодна ф≥рма, жодна посадова чи приватна особа у Ћьвов≥. ќкр≥м того, чинне законодавство передбачаЇ особисту присутн≥сть громад€нина €к при здач≥ документ≥в, так ≥ при њх отриманн≥.

«авод розпочав виготовленн€ паспорт≥в. ѕаспорти почали надходити у Ћьв≥вську область. ѕр≥оритетно – паспорти оперативного виготовленн€. ¬иробники об≥ц€ють до к≥нц€ липн€ л≥кв≥дувати затримки ≥ розпочати виробництво у звичайному режим≥.

galinfo.com.ua

Ћьв≥в

якщо ви пом≥тили помилку, будь ласка, вид≥л≥ть неправильний текст та натисн≥ть Ctrl+Enter. ƒ€куЇмо, що робите нас кращими.


Loading...

 оментар≥

Ѕудь ласка, не пиш≥ть пов≥домленн€, що м≥ст€ть образлив≥ ≥ нецензурн≥ вислови, заклики до м≥жрел≥г≥йноњ, м≥жнац≥ональноњ та м≥жрасовоњ ворожнеч≥. “ак≥ коментар≥ будуть видален≥.

система комментуванн€ CACKLE

¬иб≥р редакц≥њ

¬ер
17
Ќайкращого виконроба буд≥вельних роб≥т терноп≥льщини в≥дзначили державною нагородою

ƒержавна нагорода, €ка щороку в≥дзначаЇ найкращих у сфер≥ буд≥вництва у “ернопол≥ знайшла свого геро€. ¬асиль –озвадовський, виконроб буд≥вельних роб≥т, товариство Ђƒобробудї:

—ер
20
ѕубл≥чне Ђнедозв≥туванн€ї “ерноп≥льських чиновник≥в по ремонту дор≥г

17 серпн€ в “ерноп≥льськ≥й облдержадм≥н≥страц≥њ в≥дбувс€ зах≥д: публ≥чне зв≥туванн€ про ремонт дор≥г загального та м≥сцевого значенн€. „иновники анонсували, що вони готов≥ в≥дпов≥сти на будь-€к≥ запитанн€ в≥д журнал≥ст≥в та активноњ громадськост≥ та закликали до ативност≥ та ≥н≥ц≥ативност≥. ¬ результат≥ активн≥сть в≥д громадськост≥ та журнал≥ст≥в вони отримали, але в≥дпов≥дей на ус≥ поставлен≥ запитанн€ громада так ≥ не отримала, ба б≥льше громадськ≥ актив≥сти так ≥ не змогли поставити ус≥х запитань.

–еклама

 √оловн≥ новини ”крањни ≥ —в≥ту.

 

«агрузка...
«агрузка...
јф≥ша ф≥льм≥в на KINOafisha.ua

Ќќ¬≤  ќћ≈Ќ“ј–≤


пњљпњљпњљпњљпњљпњљпњљ Orphus

Locations of visitors to this page

parkovka.ua

«роблено web-студ≥Їю