Популярне

В неділю у Львові відбудеться "Свято хліба"

У Львові у неділю, 18 серпня, свіжим запашним хлібом та півтораметровим короваєм пригощатимуть гостей фестивалю «Свято хліба». Організатори очікують на тисячі шанувальників здоби та, окрім смаколиків, обіцяють танці, співи і видовищні бої.

Цьогоріч фестиваль проходитиме вже вдев’яте, інформує прес-служба ЛМР. Щоразу «Свято хліба» приймає гостей з усіх куточків України, а за останні кілька років фестиваль вийшов на міжнародний рівень.

 

Організатори розповідають, що цього року серед почесних гостей чекають на делегацію з Польщі.

 

«Минулого року на фестивалі за підрахунками було близько 30 тис. людей. Цього року сподіваємось побачити не менше. Чекаємо на гостей з-за кордону. Цього року ми значно урізноманітнили програму, наприклад, вперше в нас працюватиме дитячий майданчик. Родзинкою фестивалю стане півтораметровий висотою та діаметром красень-коровай, який зможуть скуштувати усі охочі», – розповів координатор заходу Максим Говоруненко.

 

Традиційно свято проходитиме у Шевченківському гаю на Ярмарковій площі. Гостей розважатимуть з 11.00 год. Серед учасників – фіналіст проекту «Голос країни», артист Львівської обласної філармонії Володимир Окілко, ексклюзивний гість свята – гурт «Rock-H» (Рокаш), і бійці «Середньовічної Тустані».

 

Програма «Свята хліба»

18 серпня 11.00 – Святкова Літургія

12.20 – посвячення короваїв та хлібних виробів (короваї від виробників)

Сцена на галявині біля церкви (12.45–16.00):

12.45 – Святкові фанфари, увертюра свята. Лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів Оркестр «Львівські фанфари».

13.00 – Урочисте відкриття свята. Виступи організаторів, поважних гостей, нагородження партнерів.

13.20 – Вокально-хореографічна композиція «Святкова з хлібом сіллю» у виконанні театру пісні «Горличка».

13.30 – Представлення експозиції короваїв від учасників та коровая-красеня Нагородження учасників.

13.40 – Дефіле. Лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів Оркестр «Львівські фанфари».

14.10 – Обрядове дійство – «Обжинки» с. Колінці Тлумацького р-ну Івано-Франківської обл. (Дійство супроводжується троїстими музиками. Оздоблено багатим реквізитом: снопи, вінки, перевесла, польові квіти).

14.40 – Ліричний танець «Український віночок». Жартівливий танець «Поліські викрутаси» у виконанні театру танцю «Левеня».

14.50 – Пісенні композиції: «Рушники», «Триндичка», «Синьоока дівчина» виконує Зразковий театр пісні «Горличка».

15.10 – Солісти зразкового дитячого вокального гурту «Родзинки».

15.30 – «Буковинський парубоцький» – жартівливий танець. Грузинський танець «Лазурі» (частування лаваша). Виконує Театр танцю «Левеня».

16.00 – Солісти зразкового дитячого вокального гурту «Родзинки».

16.30 – Жартівливий танець «Черевички» та гуцульський танець «Сопілочка» виконує Театр танцю «Левеня».

16.40 – Співає учасниця проекту «Голос країни» Христина Соловій.

17.00 – Виступ групи «ПогорілКо Бенд» – обробки народних пісень та танцювальні мелодії.

17.40 – Співає лауреат конкурсів Олеся Киричук.

18.00 – Музичні композиції номінанта міжнародних Гран-прі співака Едуарда Романюти.

18.40 – Рок-група «Рокаш».

19.30 – Розрізання короваю. Частування.

 

zik.ua

Львів

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією