Популярне

"Подушкова баталія"

Львів’яни встановили рекорд на бійці з подушками 

Кілька мішків пір’я, розірвані подушки, щасливі обличчя – так пройшла "Подушкова баталія" на площі перед Франковим університетом 31 серпня. Таким дійством львівська молодь відзначила кінець літа та початок навчального року.

Охочі побитися подушками збиралися на площі перед пам’ятником Іванові Франкові ще за годину до запланованого часу. Учасники знайомилися із своїми так званими противниками. Кожен у руках тримав головний атрибут бійки – подушку. Більшість львів’ян приносило її з дому, а решта – купували на місці за 20 гривень.

 

Я на такій битві вперше. Прийшла сюди за адреналіном та хорошими емоціями. Сподіваюсь, що сьогодні відірвуся на повну. Подушку взяла з дому. Мені не шкода її, бо вона вже стара, – зазначила Вероніка, учасниця битви.

 

Близько 15 години між усіма тими, хто прийшов на дійство, розпочалася бійка. Хлопці і дівчата били один одного подушками. За кілька хвилин такої сутички у повітря здійнялося пір’я, яке падало прямісінько на львів’ян. Цю битву відзнімав волинський гурт "ФлайzZzа". Музиканти використають уривки з відео у своєму новому кліпі.

 

 

Тим часом організатори тішаться, адже їм вдалося встановити рекорд України з масових боїв подушками. На "Подушкову баталію" завітало понад 200 львів’ян.

 

Ми цю цифру зафіксували до Книги рекордів України. До нас ще ніхто не влаштовував подушкових боїв у такому масштабі, – зауважив Андрій Мочурад, співорганізатор дійства.

 

Опісля битви, учасники фотографувалися та вичищали себе від залишків пір’я.

 

 

 

джерело:

20minut.ua

 

 

Львів

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією