Популярне

На Львівщині проводять плановий ремонт доріг

На львівських дорогах тривають ямкові ремонти 

Львівські комунальники продовжують ремонтувати ями на дорогах. Робота кипить у всіх районах міста. У планах – разом із покращенням погодних умов, провести асфальтування всіх проблемних ділянок, повідомили Львівському порталу у прес-службі ЛМР.

Як повідомили в районних адміністраціях Львова, зараз міські комунальники займаються першочерговими проблемами на дорогах, а саме – ремонтують вибоїни, що найбільше загрожують безпеці дорожнього руху. Коли ж земля прогріється до більш, ніж 10 градусів тепла, буде проведено планові ремонти.

«Наразі ліквідовуємо лише аварійну ямковість, зокрема, на порядку денному – вул. Зелена, просп. Червоної Калини, Хуторівка, вул. Трильовського та Коломийська. Найближчим часом плануємо зайнятися й усіма іншими проблемними ділянками, а саме – вул. Антонича, Луганською, Навроцького та Пасічною», - зазначив керівник відділу комунального господарства Сихівської РА Віктор Західний.

У Шевченківському районі поточні ремонти доріг заплановано з 18 березня. Зараз тут перекладають бруківку на вул. Джерельній, а вже сьогодні асфальтуватимуть вул. Орлика та Миколайчука. Потреба є й у проведенні ремонтних робіт на вул. Промисловій, Шевченка, Замарстинівській та в мікрорайоні Рясне.

Також в кінці місяця, разом із очікуваним покращенням погодних умов, проведуть планове асфальтування доріг на найбільших вулицях і в Залізничному районі.

«За рік проведемо планові ремонти майже на всіх вулицях району, зокрема на Білогорщі, вул. Ряшівського, Валовського, 34, Кульчицької, Садовій, Петлюри, Суботівській, Братів Міхновських, Широкій, Старій Кульпарківській, Данила Апостола, Мисливській, Левандівській та інших вулицях», - повідомляють у Залізничній РА.

Кипить робота й у Галицькому районі. За сьогодні-завтра тут проведуть ремонтні роботи на вул. Меретина, Лепкого, Бібліотечній, Кубанській та Тютюнників. Нагадаємо, що нещодавно в Галицькому районі завершили ремонтувати ями на вул. Словацького, Шота Руставелі, М. Андрея й Данилишина.

Як повідомили в Личаківській районній адміністрації, ремонти тривають на вул. Пекарській. В подальшому ремонтуватимуть аварійні ями на вул. Китайській та Кордуби.

«На вул. Пекарській є близько 5-6 глибоких просадок, які заважають нормальному руху транспорту, тому першочергово потрібно ліквідувати їх, а вже після цього займемось поточними ремонтами», - зазначив керівник відділу комунального господарства Личаківського району Юрій Равлик.

У Франківському ж районі Львова всі найважливіші проблеми з ямами вже подолано. Районна адміністрація готується до проведення планових ремонтів на основних вулицях. Нагадаємо, нещодавно тут було ліквідовано ями на вул. Г. Чупринки, Повстанській, Конотопській, Моршинській та нижній частині вул. Сахарова.

 

portal.lviv.ua

 

 

Львів

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією