Популярне

У російського бізнесмена вимагали віддати львівський завод

 21 жовтня, колишні працівники Львівського автобусного заводу пікетували головний корпус підприємства, вимагаючи повернути його у власність держави.

 За акцією спостерігала репортерка ZIK-Стрім Марічка Жук.

Пікет видався не багатолюдним, до прохідної заводу, на якому колись працювало понад 15 тисяч осіб, прийшло всього два десятки колишніх працівників ЛАЗу. Люди вимагали націоналізації підприємства, мотивуючи свою вимогу тим, що російській бізнесмен Ігор Чуркін, який нині володіє ТОВ «ЛАЗ», навмисне довів його до банкрутства. Пікетувальники обурювалися тим, що виробництво автобусів зупинилось, устаткування вивезли у невідомому напрямку, цехи стоять розтрощені, а те, що там залишилось, розрізають за наказом власника на брухт.

«Власник заводу ріже його на брухт, метал звідси вивозять вдень і вночі. Власник цього всього – Чуркін Ігор Анатолійович, громадянин Росії. Він колись викупив не тільки завод, а всю соціальну інфраструктуру – гуртожитки, бази відпочинку тощо. Все це він тепер перепродує або ріже на метал», – обурювався колишній робітник ЛАЗу Роман Стахурський, який пропрацював на заводі майже 40 років.

За словами учасників пікету, російський власник також не повертає борги із заробітної плати. Натомість, кажуть люди, він поспішає вивезти із заводу все, що можна продати, аби у випадку націоналізації тут залишилися тільки порожні приміщення та напівзруйнована інфраструктура.

«Треба цю браму заводу проламати так, як вони ламали брами наших військових частин у Криму. Той Чуркін – то ж москаль! І його довірені особи зараз тут вночі ходять, останнє вивозять. На територію ніхто зайти не може, крім них», – закликала присутніх місцева мешканка пані Ольга.

Однак, до активних дій учасники акції не вдавалися. Поряд з пікетом колишніх працівників заводу мовчки стояли молоді громадські активісти, які тримали в руках плакати з гаслами: «Чуркін геть!», «ЛАЗ – у державну власність», «Гуртожиток ЛАЗу – його працівникам».

До пікетувальників так ніхто з представників нинішнього власника Львівського автобусного заводу не з’явився.

zik.ua

Львів

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією