Популярне

На антикорупційному форумі у Львові розроблять практичні моделі для подолання хабарництва

 27-29 листопада у Львові, в Українському католицькому університеті відбудеться Всеукраїнський антикорупційний форум і хакатон. Учасниками заходу стане близько 150 людей з усіх регіонів України.

 Мата форуму – створити платформу для обговорення викликів у боротьбі з корупцією та розробити практичні моделі для подолання хабарництва на місцях. Фахівці у різних галузях, громадські діячі, підприємці, державні службовці, учасники програми інноваційного підходу до державного управління «Good Governance» протягом трьох днів працюватимуть над розробкою практичних моделей для боротьби з корупцією.  

Серед доповідачів форуму та хакатону: автор книги «Чому Грузії вдалося» Лариса Буракова, заступник Міністра освіти і науки України Інна Совсун, експерт з питань парламентського лобіювання Віталій Шабунін, екс-міністр економіки, голова Дорадчої ради LvBS Павло Шеремета, медіаексперт, засновник компанії pro.mova Євген Глібовицький, аналітик Transparency International Україна Сергій Гула, підприємець і громадський діяч Ярослав Рущишин,   голова БФ «Пацієнти України (UCAB)» Дмитро Шерембей та інші.

«В основі дискусії антикорупційного форуму буде роль кожного громадянина у подоланні хабарництва, – зазначає директор Інституту лідерства та управління Наталія Бордун. – Як змінити «корупційну» культуру поведінки, чому зміни треба починати на низинному рівні, в які конкретні дії можна трансформувати патріотизм та високу готовність до змін? Ці та інші питання обговорюватимуть громадські діячі, державні службовці та представники бізнесу 27-29 листопада в стінах Українського католицького університету».

Учасники форуму і хакатону поділяться успішними прикладами подолання корупції і спільно з експертами розроблять практичні моделі боротьби з корупцією у п’яти сферах: освіта, медицина, адміністративні служби, митна і податкова служби, міліція та ДАІ. Результатами стануть напрацювання з конкретними інструкціями у вигляді інфографік, відеороликів, мобільних аплікацій тощо, як подолати корупцію на місцях. Після форуму організатори проведуть шість виїзних турів різними областями України для представлення та поширення цих напрацювань.

«Форум як акумулятор знань і досвіду може стати своєрідним “вибухом” можливостей і благополуччя країни в майбутньому. Учасники форуму та хакатону понесуть здобуті знання і досвід у свої середовища, поширюватимуть їх. Власним прикладом вони зможуть впливати на людей, які приймають рішення, і змінювати схеми роботи у сфері охорони здоров’я, в державних закупівлях, енергетиці тощо. У підсумку, такі дії допоможуть розвивати нашу країну і рятувати людей. Адже, до прикладу, в охороні здоров’я, кожен долар, який не дадуть вкрасти корупціонерам, може врятувати чиєсь життя», – вважає один з доповідачів форуму, експерт із протидії корупції у сфері охорони здоров’я Дмитро Шерембей.

Львів

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією