Популярне

Після скандалу в дитсадку № 83 продуктами в дошкільних установах займеться спецкомісія

При Миколаївському міськвиконкомі була створена комісія, яка займатиметься перевіркою якості продуктів харчування в дитячих садах. На цей крок мерія пішла після нашумілого випадку в дитячому садку № 83.

19 червня батьки, які привели діток у садок, помітили кухарку на лавці біля кухні, яка чистила морквину. Якість цих коренеплодів повалило мам в шок. І щоб подивитися, чим же ще будуть годувати малюків, кілька батьків прорвалися на кухню.
Побачене засмутило ще більше - цвіла локшина і незрозуміле вариво. Про все це стурбовані мами повідомили в змі, підкріпивши розповідь відео та фотоматеріалом. Крім того, написали лист-скаргу народному депутату Артему Іллюк. А той у терміновому порядку направив листа на ім’я секретаря Миколаївської міськради Володимира Коренюгіна, в якому висловив своє занепокоєння з приводу якості продуктів харчування в зазначеному дитсадку і попросив розібратися в ситуації.
На засіданні комісії, яку очолив віце-мер Юрій Андрієнко, шеф-кухар дитсадка № 83 Ніна Мостакова пояснювала, що за продукти побачили батьки 19 червня. За її словами, в установі створені належні санітарні умови і налагоджено контроль за якістю продуктів. А виявлена ​​зіпсована морквина - сировину, підлягає утилізації, тобто всього-навсього відходи. Разом з тим Мостакова підкреслила, що батьки, самовільно проникли в харчовий блок, не мали права там перебувати без спеціальної екіпіровки і санітарних допусків. Юрій Андрієнко зазначив також, що стежити за якістю продуктів може кожен батько. Однак при відвідуванні харчоблоку повинні дотримуватися відповідні норми, а в даному випадку цього не зробили. Тому було вирішено надалі сторонніх без повноважень на дитсадкові кухні не пускати, щоб уникнути занесення мікробів.
Про те, що в дошкільних навчальних закладах Миколаєва дотримуються санітарні норми, а якість продуктів також не розходиться з нормативами, говорить той факт, що протягом двох років в міських дитячих закладах не було жодного випадку інфекційного захворювання, викликаного неякісною їжею. У дитсадках і школах щодня проводиться вхідний контроль продуктів, готується контрольне блюдо, яке зберігається протягом дня, а першою знімає пробу медсестра. Тому зіпсовані продукти просто не можуть потрапити на стіл дітям.
Юрій Андрієнко зазначив, що ситуація в саду № 83, описана в ЗМІ, - непорозуміння. Однак контроль за якістю продуктів все одно посилять. І тепер стежити за тим, що їсть малеча, крім постачальників продуктів та адміністрацій дитячих садів, можуть і представники батьківських комітетів.
Дитсадок № 83, незважаючи на висновки комісії, ретельно перевірять. Крім того, вибірково проінспектують та інші дошкільні заклади міста. А про результати ревізій мерія обіцяла доповісти громадськості.



повідомляє www.niknews.mk.ua/

Миколаїв

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією