Популярне

Спільні збори суддів Миколаївської області таємним голосуванням обрали шістьох делегатів на ХІV позачерговий з’їзд суддів України

Сьогодні, 17 лютого 2017 року о 10.00 годині, на виконання рішення Ради Суддів України № 1 від 10 січня 2017 року, у апеляційному суді Миколаївської області відбулися Спільні збори суддів області, на яких таємним голосуванням обрали шістьох делегатів  на  ХІV позачерговий з’їзд суддів України, який відбудеться 14-15 березня 2017 року  у м. Києві.


Головуючою Спільних зборів одноголосно обрали суддю Заводського районного суду м. Миколаєва Ірину Боброву, а секретарем – суддю Березанського районного суду Миколаївської області Наталію Гапоненко.
До участі у  Спільних зборах суддів було запрошено голову апеляційного суду Миколаївської області Олександра Ржепецького, який звернувся до суддівської спільноти з промовою, в якій наголошував на важливості і відповідальності вибору  делегатів, які представлятимуть суддівську спільноту нашої області на ХІV позачерговому з’їзді суддів України.
Після цього представники судів області висунули 11 кандидатів у делегати на з’їзд, затвердили їх список, обрали лічильну комісію у складі трьох осіб, з числа присутніх суддів та затвердили бюлетені таємного голосування, до яких включили 11 висунутих зборами кандидатів.
До складу лічильної комісії увійшли: голова комісії - суддя Новоодеського районного суду Миколаївської області Олеся Демінська, секретар комісії – суддя Ленінського районного суду м. Миколаєва Ігор Коваленко, член лічильної комісії – суддя Жовтневого районного суду Миколаївської області Людмила Семенова. 
Згідно Положенню про спільні збори суддів місцевих загальних судів  області, розпочалася процедура таємного голосування на альтернативній основі, тобто з 11 кандидатів у делегати обиралися 6 делегатів, які визначалися переважною кількістю голосів.
Делегатами від місцевих загальних судів Миколаївської області таємним голосуванням обрані:
1.    суддя Южноукраїнського міського суду Волкова Олена Іванівна;
2.    суддя Березанського районного суду Гапоненко Наталія Олександрівна,
3.    суддя Первомайського міськрайонного суду Літвіненко Тетяна Яківна;
4.    суддя Заводського районного суду м. Миколаєва Притуляк Інна Олександрівна;
5.    суддя Заводського районного суду м. Миколаєва Боброва ІринаВ’ячеславівна;
6.    суддя Очаківського міськрайонного суду Рак Лариса Миколаївна.
    Спільні збори суддів місцевих суддів завершила головуюча Спільних зборів  Ірина Боброва, яка привітала обраних делегатів на з’їзд і побажала їм плідного представництва на ХІV позачерговому з’їзді суддів України.
 


Вибір редакції

Лис
13
Тернопільська бізнес-тренер: «Репутація – це бізнес-інструмент»

На її сторінці у Фейсбук – довгий список занять. Вона допомагає розвивати бізнес, волонтерить у «Ноєвому Ковчезі», займається благодійністю. Олена Дейнека – кандидат економічних наук, доцент економічного університету, координатор кількох бізнесових і волонтерських проектів. Після 23-х років викладання у вишах зрозуміла, що може втілити свої вміння у цікавіших речах. Чим живе сьогодні бізнес-тренер, підприємець і просто людина з великим серцем?

Лис
06
Тернопільський поет ніколи не зупиняється і нічого не боїться

У 2010 р. мистецькі кола Тернополя сприйняли його як чужинця, що керуватиме культурою міста, до якого переїхав не так давно. Він кинув виклик непростому середовищу і зовсім скоро змусив зважати на свою думку. До переліку його талантів додався ще один – управлінський. Шкода, що нині за посадою начальника управління культури та мистецтв Тернопільської міської ради, який завжди дасть інформації на потрібних для синхрону 30 секунд, молоді журналісти часто не бачать масштабу особистості Олександра Смика. Зізнаюсь, останні роки й сама грішила короткими коментарями, які може дати чиновник новинарю, адже він – ходячий інформпривід.

Лис
06
Переполох у Тернопільському обласному «методичному курнику» або як посіпаки Степана Барни і Любомира Крупи крадуть гроші в держави (документ)

З достовірних джерел стало відомо, що цього тижня в Тернопільському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти стався справжнісінький переполох. В цей, за влучним висловом одного педагога «методичний курник», яким при номінальній наявності директора Петровського О.М. фактично заправляє його заступник мадам Когут О.І., несподівано навідалися слідчі Управління державної служби боротьби з економічною злочинністю (УДСБЕЗ).

Лис
06
Щедрі преміальні чиновників Гусятина на Тернопільщині або Там, за туманами…

Осіння прохолода принесла на Гусятинщину густі тумани, які приховують від пересічного спостерігача не лише обриси об’єктів навколишнього ландшафту, але й діяльність місцевої влади.  Як співається у відомій українській пісні, за туманом нічого не видно…

Лис
02
Як уникнути помилок під час виборчого процесу. Аналіз тернопільського експерта.

 Цієї неділі, 29 жовтня, відбулися вибори у 201-й об’єднаній територіальній громаді (ОТГ) України. Голів обирали й на Тернопільщині - у Зборівській, Лановецькій, Хоростківській і Саранчуківській ОТГ. Волевиявлення відбувалося за тим же сценарієм, що й завжди, - неприбрана до дня тиші агітація, нестача скриньок для голосування, недостатня обізнаність членів виборчих комісій та інші порушення, яких можна уникнути, адже за подібну халатність передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу в розмірі 20-ти неоподаткованих мінімумів. Як не повторювати подібних речей, розмовляємо з керівником регіонального представництва Центру політичних студій і аналітики «Ейдос» Ігорем Проциком.