ѕопул€рне

–озС€сненн€ про посл≥довн≥сть забезпеченн€ одесит≥в телетюнерами

ƒержкомтелерад≥о ”крањни ≥н≥ц≥ювало перед  абм≥ном питанн€ про продовженн€ в 2013 роц≥ держпрограми ≥з забезпеченн€ п≥льгових категор≥й громад€н засобами прийманн€ сигнал≥в цифрового телерад≥омовленн€. 

«абезпеченн€ п≥льгових категор≥й
населенн€ засобами цифрового телерад≥омовленн€¬раховуючи важливу соц≥альну складову процесу переходу на цифрове еф≥рне мовленнн€  аб≥нетом ћ≥н≥стр≥в ”крањни в≥д 21.03.2012 р. є 245 затверджено ѕор€док використанн€ кошт≥в, передбачених у державному бюджет≥ дл€ забезпеченн€ населенн€ засобами прийманн€ сигнал≥в цифрового телерад≥омовленн€.


¬≥дпов≥дно до зазначеноњ постанови управл≥нн€ соц≥ального захисту населенн€ департаменту прац≥ та соц≥альноњ пол≥тики ќдеськоњ м≥ськоњ ради на п≥дстав≥ отриманих особистих за€в та над≥сланих поштою або наданих через уповноважених представник≥в до 1 липн€ 2012 року лише формувало списки громад€н, €к≥ безоплатно будуть забезпечуватимутьс€ телетюнерами.


«атверджен≥ списки до 20 числа кожного м≥с€ц€ передавались на узагальненн€ до обласноњ державноњ адм≥н≥страц≥њ, €ка щом≥с€чно направл€ла њх до ƒержкомтелерад≥о ”крањни.


ƒоставка телетюнер≥в громад€нам зд≥йснюЇтьс€ мережею ”ƒѕѕ« „”крпошта” з дотриманн€м черговост≥ серед громад€н на вс≥й територ≥њ ”крањни.
¬≥дпов≥дно до листа ƒержавного ком≥тету телебаченн€ ≥ рад≥омовленн€ ”крањни в≥д 14.12.2012 року є 6599/27/3 р≥шенн€ про посл≥довн≥сть забезпеченн€ телетюнерами громад€н приймаЇтьс€ на принципах прозорост≥, р≥вного забезпеченн€ громад€н телетюнерами на вс≥й територ≥њ ”крањни, з урахуванн€м ≥нформац≥њ про спос≥б прийманн€ телев≥з≥йних програм, €ким громад€нин користуЇтьс€ (еф≥рний, кабельний, супутниковий та ≥н.), враховуючи особливу актуальн≥сть забезпеченн€ телетюнерами громад€н, €к≥ користуютьс€ еф≥рним способом прийому телев≥з≥йного сигналу.


¬раховуючи зазначене вище, громад€н, €к≥ користуютьс€ кабельним або супутниковим способом прийому телев≥з≥йного сигналу буде забезпечено телетюнерами у раз≥ на€вност≥ прилад≥в по завершенню забезпеченн€ телетюнерами громад€н по вс≥й територ≥њ ”крањни, €к≥ користуютьс€ виключно еф≥рним способом прийому телев≥з≥йного сигналу у черговост≥, визначен≥й узагальненими списками громад€н, що над≥йшли до ƒержкомтелерад≥о ”крањни.
¬одночас ƒержкомтелерад≥о ”крањни було ≥н≥ц≥йовано перед  аб≥нетом ћ≥н≥стр≥в ”крањни питанн€ щодо можливост≥ продовженн€ у 2013 роц≥ державноњ програми ≥з забезпеченн€ п≥льгових категор≥й громад€н засобами прийманн€ сигнал≥в цифрового телерад≥омовленн€.


ƒл€ уточненн€ будь-€коњ ≥нформац≥њ громад€нам рекомендовано звертатис€ на „гар€чу л≥н≥ю” ƒержкомтелерад≥о ”крањни за телефоном: 0-800-604-451, 0-800-600-500.


пов≥домл€Ї www.odessa.ua 

ќдеса

якщо ви пом≥тили помилку, будь ласка, вид≥л≥ть неправильний текст та натисн≥ть Ctrl+Enter. ƒ€куЇмо, що робите нас кращими.


Loading...

 оментар≥

Ѕудь ласка, не пиш≥ть пов≥домленн€, що м≥ст€ть образлив≥ ≥ нецензурн≥ вислови, заклики до м≥жрел≥г≥йноњ, м≥жнац≥ональноњ та м≥жрасовоњ ворожнеч≥. “ак≥ коментар≥ будуть видален≥.

система комментуванн€ CACKLE

¬иб≥р редакц≥њ

Ћют
16
√олова “ерноп≥льськоњ обласноњ ради ¬≥ктор ќвчарук стане кандидатом медичних наук

«ахист дисертац≥њ в≥дбувс€ 9 лютого 2018 року у ≤вано-‘ранк≥вському нац≥ональному медичному ун≥верситет≥. “ема дисертац≥њ:  л≥н≥ко-патогенетичн≥ аспекти д≥агностики та проф≥лактики плацентарноњ дисфункц≥њ.

Ћют
10
Ќа “ерноп≥льщин≥ крадуть л≥с (фото)

7.02.2018 р. близько 12.00 г. представниц€ Ђјвтомайдануї ≤рина ¬анат ≥з прац≥вниками ћонастириського райв≥дд≥лу Ќацпол≥ц≥њ та м≥сцевою актив≥сткою на узб≥чч≥ м≥ж м. ћонастириська та Ђ‘≥льваркамиї заф≥ксували транспортний зас≥б марки DAF. ћашина сто€ла без вод≥€ на мигаючих Ђстопахї, њњ кузов був завантажений л≥совою продукц≥Їю.

Ћют
09
—ьогодн≥ “ерноп≥ль в≥дв≥даЇ в≥домий ≥сторик ярослав √рицак

” п'€тницю, 9 лютого, о 11.00  афедра ≥стор≥њ ”крањни “Ќѕ” ≥м. ¬. √натюка запрошуЇ на зустр≥ч з в≥домим украњнським ≥сториком, доктором ≥сторичних наук, професором ярославом √рицаком, €ка в≥дбудетьс€ на ≥сторичному факультет≥ в 1008 аудитор≥њ (вул. √ромницького, 1а)

—≥ч
31
Ќестор ћиколюк усе житт€ боровс€ за власн≥ мр≥њ, за чуж≥ дол≥, за р≥дну ѕ≥дволочищину

…ого житт€ було схоже на неск≥нченну боротьбу Ц за власн≥ мр≥њ, за чуж≥ дол≥, за р≥дну ѕ≥дволочищину. Ќестор ћиколюк, перебуваючи на високих посадах, завжди уникав пол≥тики, натом≥сть вбол≥вав за вв≥рену йому роботу €к справжн≥й украњнський господар. ўе встиг тор≥к в≥дсв€ткувати 70-р≥чний юв≥лей, побачити, €к стали студентами двоЇ старших онук≥в. ћр≥€в д≥ждатис€, €к вступить до вузу найменша внучка-випускниц€. ќднак секундом≥р його житт€ раптово завмерЕ

–еклама

 √оловн≥ новини ”крањни ≥ —в≥ту.

 

«агрузка...
«агрузка...
јф≥ша ф≥льм≥в на KINOafisha.ua

Ќќ¬≤  ќћ≈Ќ“ј–≤


пњљпњљпњљпњљпњљпњљпњљ Orphus

Locations of visitors to this page

parkovka.ua

«роблено web-студ≥Їю