Популярне

В Одесі протестують проти "Одеської народної бандитської республіки"

В Одесі сьогодні, 26 червня, під облдержадміністрацією о третій годині дня зібралось понад сотню активістів з протестом проти, як вони вважають, свавілля влади.

Протестувальники тримають плакат: "Одеська народна бандитська республіка?"


Мету цього протесту Сергій Стерненко, екс-голова Правого сектору Одещини, виклав у Facebook напередодні. Він назвав те, що тепер відбувається на Одещині, сюрреалізмом. Та навів конкретні факти: "Свавілля МВС на алеї Слави 10 квітня 2017 року, численні побиття активістів та безпідставні затримання. Ніхто не поніс відповідальності. Напад поліції на мене з нанесенням тілесних ушкоджень, нікого навіть не відсторонено". Далі він перелічив дії влади, спрямовані проти активістів. "На фоні цього, - стверджує Стерненко, - йде тотальна реставрація системи. Головою Овідіопольської РДА призначено Левчука – орденоносця РФ і ярого комуніста, узбережжя в свою феодальну власність поступово відбирають представники банди, а купа корупціонерів продовжують обіймати посади...".


До протестувальників, що зібрались під ОДА, через хвилин двадцять після початку протесту, як повідомляють учасники у Facebook, до них вийшов очільник ОДА Максим Степанов. Намагався налагодити діалог з протестувальниками. Проте, не вийшло. Протестувальники стали вимагати його відставки. Крім того, наполягають й на відставці начальника нацполіції Одещини Дмитра Головина.

Петро Олійник
Всі статті автора


Вибір редакції

Лис
21
«Не потрібно вести людей, вони самі знають куди йти», - майданівець з Тернопільщини – владі.

Сьогодні у Тернополі представники громади і влади вшанували учасників обох Майданів. Дійство під пам’ятником Небесній Сотні було традиційним – відслужили міжконфесійну панахиду, формальне слово сказали керівники міста й області. Серед 2-3-х сотень присутніх – майданівців вкрай мало. Не аналізуємо чому, спілкуємось з одним із них.

Лис
13
Тернопільська бізнес-тренер: «Репутація – це бізнес-інструмент»

На її сторінці у Фейсбук – довгий список занять. Вона допомагає розвивати бізнес, волонтерить у «Ноєвому Ковчезі», займається благодійністю. Олена Дейнека – кандидат економічних наук, доцент економічного університету, координатор кількох бізнесових і волонтерських проектів. Після 23-х років викладання у вишах зрозуміла, що може втілити свої вміння у цікавіших речах. Чим живе сьогодні бізнес-тренер, підприємець і просто людина з великим серцем?

Лис
06
Тернопільський поет ніколи не зупиняється і нічого не боїться

У 2010 р. мистецькі кола Тернополя сприйняли його як чужинця, що керуватиме культурою міста, до якого переїхав не так давно. Він кинув виклик непростому середовищу і зовсім скоро змусив зважати на свою думку. До переліку його талантів додався ще один – управлінський. Шкода, що нині за посадою начальника управління культури та мистецтв Тернопільської міської ради, який завжди дасть інформації на потрібних для синхрону 30 секунд, молоді журналісти часто не бачать масштабу особистості Олександра Смика. Зізнаюсь, останні роки й сама грішила короткими коментарями, які може дати чиновник новинарю, адже він – ходячий інформпривід.

Лис
06
Переполох у Тернопільському обласному «методичному курнику» або як посіпаки Степана Барни і Любомира Крупи крадуть гроші в держави (документ)

З достовірних джерел стало відомо, що цього тижня в Тернопільському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти стався справжнісінький переполох. В цей, за влучним висловом одного педагога «методичний курник», яким при номінальній наявності директора Петровського О.М. фактично заправляє його заступник мадам Когут О.І., несподівано навідалися слідчі Управління державної служби боротьби з економічною злочинністю (УДСБЕЗ).

Лис
06
Щедрі преміальні чиновників Гусятина на Тернопільщині або Там, за туманами…

Осіння прохолода принесла на Гусятинщину густі тумани, які приховують від пересічного спостерігача не лише обриси об’єктів навколишнього ландшафту, але й діяльність місцевої влади.  Як співається у відомій українській пісні, за туманом нічого не видно…