Популярне

Учитель року

В приміщенні Полтавської міської ради відбулося традиційне міське свято

   В приміщенні Полтавської міської ради відбулося традиційне міське свято нагородження переможців І туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2014» у номінаціях: «Директор школи», «Початкові класи», «Світова література», «Географія», «Трудове навчання».

 

     У конкурсі взяли участь 34 творчих педагоги із 20 навчальних закладів освіти, 14 з них виборювали першість у фінальних фахових змаганнях. Найбільшу активність проявили педагогічні колективи ЗНЗ № 5, гімназії № 31 (по 4 учасники), гімназії № 17 (3 учасники), ЗНЗ №№ 15, 26, 29, 34 та гімназій №№ 14, 32 (по 2 учасники). Кращих педагогів Полтави вітав міський голова Олександр Мамай.

 

     В своєму зверненні до присутніх він наголосив на тому, що наші діти – це наше майбутнє. І щоб воно було гідним, сьогодні ми повинні дати їм гідну освіту! Якнайкращу освіту! Міська влада робитиме для цього все можливе, пообіцяв мер: - У цьому році, попри всі негаразди, ми намагатимемося приділити максимум уваги і працівникам освітянської галузі, і самим навчальним закладам! Також мер щиро подякував учителям за їх важку, але таку важливу працю, а також за те, що вони гідно представляють наше місто в такому поважному конкурсі! «Учитель року», впевнений міський голова, сприяє створенню високодуховної атмосфери фахового спілкування. Усіх конкурсантів поєднала любов до дітей, прагнення до вдосконалення.

 

     Урок – це серцевина творчості вчителя, джерело його педагогічного натхнення, його мистецький почерк. Тому одним із головних конкурсних завдань було саме проведення уроку, де учасники продемонстрували свою педагогічну майстерність, ерудицію, знання вікової психології. Можливість розкрити рівень професійної діяльності кожного конкурсанта дав захист власних педагогічних ідей, на якому журі звертало увагу на актуальність обраної теми, зміст, структуру та оригінальність виступу. А також конкурсанти змагалися у проведенні майстер-класу, робили самоаналіз уроку, виконували фахові та психолого-педагогічні тести. Переможцями конкурсу стали: - Юлія Рець, вчитель історії та географії гімназії № 32; - Наталія Громеко, вчитель світової літератури та російської мови гімназії № 32; - Людмила Чуб, вчитель початкових класів гімназії № 31; - Наталія Докторова, вчитель трудового навчання гімназії № 31. Учасники номінації «Директор школи» презентували власний досвід керівництва загальноосвітнім навчальним закладом, в якому відображаються інноваційні підходи до управлінської діяльності. Перемогу у цій номінації здобула Олена Голтвяниця, директор гімназії № 17. Усіх учителів-переможців та лауреатів конкурсу відзначили грамотами управління освіти та грошовими винагородами.

 

 

rada-poltava.gov.ua

Полтава

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією