Популярне

Із журналістами поспілкувався міський голова Полтави Олександр Мамай

Міський голова Олександр Мамай поспілкувався

із представниками засобів масової інформації. Більше години мер Полтави відповідав на всі запитання, які ставили журналісти. Не оминув уваги і стосовно сьогоднішніх подій в стінах міської ради.

 

    – Сьогодні невідомі люди зірвали позачергову сесію міської ради, – сказав Олександр Мамай.

 

    – Не важко зрозуміти що цю провокацію ретельно готували, адже чим можна пояснити те, що в приміщенні міської ради зайшли люди в камуфляжі та в бронежилетах? Я хочу попросити пробачення, що не втримався, але зазначу, що насилля породжує тільки насилля.

 

    Згадайте події 22 лютого, коли мене силою тримали 11 годин і не відпускали. Тоді я принципово не захотів задіювати силові методи впливу, а був готовий спілкуватись із представниками опозиції. Я законно вибраний міський голова і просто не можу зрадити своїх виборців, адже вони мені довіряють. За соціологічними дослідженнями це практично половина населення нашого міста.

 

   Я народився, жив та житиму в Полтаві, то як мені потім дивитись на тих людей, яких я можу зрадити? Я визнаю владу в столиці, визнаю обласну владу, засуджую агресивні дії на Кримському півострові. Я готовий до діалогу із новою владою, готовий співпрацювати із полтавською громадою в різних можливих варіантах. Але насилля над собою чи моїми підлеглими не можу допустити. Тим паче, що ми свідомо не звертали увагу на провокації. Сьогодні я написав заяву до правоохоронних органів стосовно того, що мене силою втримували в сесійній залі та що до мене застосували фізичну силу. Тепер хай міліція дасть правову оцінку сьогоднішнім подіям. Депутати міської ради просто бояться приходити на сесію, коли бачать як невідомі можуть знущатись над міським головою.

 

    Якщо із мером таке можуть робити, то що можуть зробити із депутатом, якого вибрала громада?! Також міський голова розповів про стан надходження коштів із рахунків Держказначейства, про плани стосовно ремонту асфальтного покриття доріг в місті, про тарифи на комунальні послуги та про транспортну систему міста. – Кожного дня на потреби міста виділяється лише 10 тисяч гривень, – сказав Олександр Мамай.

 

   – Це катастрофічно мала сума. Але свої зароблені кошти (а це більше 107 мільйонів гривень) полтавська громада не може використати для власних потреб. Як буде далі, я не знаю. Можливо кредити міжнародних структур допоможуть нормалізувати ситуацію в країні. У громади є кошти, аби лише нам їх дали. Цих коштів вистачить, щоб Полтава могла нормально працювати та виконати обсяг запланованих робіт по ремонту асфальтного покриття та інших комунальних витрат. Також міський голова Олександр Мамай зазначив, що наступного тижня буде сесія міської ради, під час якої буде розглянуто важливі питання функціонування міста.

 

 

rada-poltava.gov.ua

Полтава

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією