Популярне

У Полтаві День Незалежності України відсвяткували із небаченою кількістю патріотичної символіки

Біля театру імені М. Гоголя на святкування зібралася велика кількість людей: майже кожен мав на собі якийсь елемент національної символіки.

24 серпня у Полтаві на Театральній площі відбувся патріотичний концерт «Наш генетичний код піснями промовля». У ньому брали участь три колективи художньої самодіяльності міста. Цей захід мав на меті долучити небайдужих мешканців до святкування 23-ї річниці Дня Незалежності України. Цього року дійство досягло небачених раніше масштабів. Біля театру імені М. Гоголя зібралася велика кількість людей: майже кожен мав на собі якийсь елемент національної символіки. Помічали дівчат з жовто-блакитними стрічками у волоссі, з червоними віночками чи кетягами калини в руках. Багато людей були одягнуті у вишиванки, або ж у одяг відповідних кольорів: наприклад, жовта сорочка і сині шорти чи жовта сукня-блакитний піджак. Привертали увагу дітлахи, які тримали в руках кульки з надписами: «Слава Україні!». На вулиці можна було зробити собі традиційний «боді-арт» — позначити обличчя синьо-жовтими символами.

Для всіх, хто прийшов на Театральну площу, грав Полтавський симфонічний оркестр (керівник — заслужений артист України Віталій Скакун). Крім цього, звучала молитва за Україну і за тих, хто нині перебуває в зоні АТО.

Біля театру можна було придбати різноманітні товари патріотичної тематики: ляльки-мотанки в національних костюмах, листівки й картини ручної роботи, синьо-жовті стрічки, браслети, прикраси. Також гостям пропонували скуштувати ласощі з «патріотичним» забарвленням: морозиво у формі герба чи то цукерки з кольорами нашого прапора. Ми помітили гурт молоді, що проходив вулицею Жовтнева з традиційним гаслом: «Слава Україні!» Люди, що стояли неподалік, охоче відповідали: «Героям слава!»

Концерт тривав з 18 до 22 години, центральна вулиця міста була заповнена людьми.

 

 

 

www.poltava.pl.ua/news/29596/

Полтава

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією