Популярне

На Полтавщині відкрили сучасний комплекс на 1000 голів корів

У Шишацькому районі Полтавщини урочисто відкрито реконструйованований молочно-товарний комплекс на 1000 голів корів з сучасним доїльним залом на 60 голів корів – одним з найбільших в Україні. У урочистій церемонії відкриття та освячення комплексу брав участь заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації Роман Товстий.
 

«Прогресивні технології в молочному скотарстві. Заготівля якісних кормів та підготовка галузі тваринництва до зимівлі на 2014-2015 роки» - таку назву мав обласний семінар-навчання, що відбувся 2 вересня в Шишацькому районі Полтавщини.

Перед початком семінару і відбулася урочиста церемонія відкриття нового молочно-товарного комплексу.

У семінарі на базі СТОВ «Воскобійники» взяли участь обласні служби, начальники управлінь та начальники відділів тваринництва агропромислового розвитку райдержадміністрацій, керівники, зоотехніки та ветеринарні лікарі базових господарств.

Під час відкриття наради заступник голови облдержадміністрації Роман Товстий акцентував увагу на продовженні роботи з реалізації інвестиційних проектів та підвищення якості молока з огляду на прагнення аграріїв та молокопереробних підприємств реалізовувати продукцію на ринки країн ЄС.

Учасники зібрання ознайомилися з представленою на виставці сільськогосподарською технікою для заготівлі кормових культур, зразками комбікормів та кормових добавок, засобами для силосування і консервування корму. Представники банків надавали консультацію по кредитуванню сільського господарства.

Пленарна частина присвячувалась питанням впровадження прогресивних технологій у молочному скотарстві: заготівлі кормів та застосуванню консервантів, профілактиці захворювань, балансуванню кормових раціонів, застосуванню кормових добавок природного походження, які є альтернативою антибіотиків.

На сьогоднішній день в галузі тваринництва проводиться реалізація 16 інвестиційних проектів проектною вартістю 145 млн. грн. найбільш маштабні з них це - реконструкція молочно-товарної ферми на 2,5 тис. голів корів ПП «Білоцерківська агропромислова группа», будівництво першої черги молочно-товарної ферми на 500 голів корів ТОВ «Сенча» Лохвицького району, будівництво молочно-товарної ферми на 800 голів корів СФГ «Світанок» Оржицького району та реконструкція комплексу з дорощування великої рогатої худоби на 5000 голів ТОВ «АФ ім.Довженка».

За перше півріччя 2014 року в Котелевському районі завершено будівництво літнього доїльного залу в СК «Дружба» на суму 1 млн.грн. В Семенівському районі близька до завершення реконструкція корівника на 450 голів ВРХ в філії «Дем’янівка». Освоєно 1,3 млн.грн., що складає 87 відсотків від запланованого.

 

 

 

 

news.poltava.info/economic/13523-na-poltavschini-vidkrili-suchasniy-kompleks-na-1000-goliv-koriv

Полтава

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією