Популярне

Полтава - Суми 0:1

Клуб з Полтави зазнав третьої поспіль поразки.

Взагалі то звітний матч за календарем мав відбутися у Сумах, однак через форм-мажорні обставини (концерт гурту"Океан Ельзи" - прим. ред.) стадіон "Ювілейний" не міг прийняти гру. У підсумку перемовин представників команд було вирішено зіграти матч у обласному центрі Полтавщини, а гру другого кола провести вже у Сумах.

Для "Полтави" команда із Сум останніми сезонами перетворилася на такого собі подразника, який напрочуд впевнено відбирає у них очки. Команда Іллі Близнюка останній раз святкувала перемогу над своїми сьогоднішніми суперники ще у 2009 році, і з тих пір у шести проведених матчах зазнала чотирьох поразок. Не слід забувати і про той факт, що полтавці до цього двічі поспіль програли ("Олександрії" у першості та "Шахтарю" в Кубку - прим. ред.), тому особливо замислюватися над завданням команди на поточну гру не доводилося.

Що ж стосується самої зустрічі, то перший тайм хоч і пройшов за переваги господарів, однак небезпечних моментів біля воріт обох команд було насправді обмаль. На 6-й хвилині Зеленевич прорвався флангом та прострілив у бік штрафного майданчика, де Боровець з кількох метрів поцілив прямо у руки воротаря "Сум" Важинського. Ще реальніший момент для відкриття рахунку полтавці втратили на 18-й хвилині, коли Фоміч після навісу Коваленка з флангу пробачив оборонців гостей за необачність, безрезультатно завершився даний епізод.

Сумчани через декілька хвилин вперше у грі огризнулися: Каськов небезпечно прострілював до штрафного, де "Полтаву" від неприємностей врятував Зозуля, який вибив м’яч на кутовий.

Загалом команди дуже обережно грали у обороні. Щоправда неозброєним оком було видно, що футболісти "Полтави" помилялися інколи у досить простих ситуаціях, що можна було пояснити важким матчами останнього місяця. Забігаючи наперед зазначимо, що це певним чином також стало причиною провалу команди на останніх хвилинах зустрічі. Однак про все по порядку.

У другому таймі команда із Сум почала більш агресивніше діяти біля воріт господарів. Перший дзвіночок прозвучав на 61-й хвилині, коли одноклубники вивели на побачення віч-на-віч з кіпером господарів Жичикова, однак півзахисник влучив прямо у Кучинського, від якого м’яч поцілував стійку воріт та вийшов на кутовий.

Через 11-ть хвилин полтавці мали виходити вперед у рахунку: Турчанов з гострого кута прострілив до штрафного, де Фоміч у боротьбі з Котелюхом не зміг влучити по воротам.

І все ж таки команда Юрія Ярошенка зуміла вивезти три очки з Полтави. За хвилину до закінчення основного часу гри сумській команді вдалося створити швидку контратаку, яку ударом з гострого кута завершував Гребенюк - Кучинський парирував удар, однак м’яч від нього полетів до дальньої стійки, де Дмитро Богачов влучним ударом головою приніс мінімальну перемогу своїй команді.

 

 

 

doa.in.ua/news/721-poltava-sumi-0-1-podarunok-za-napoleglivist.html

Полтава

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією