Популярне

Полтавці долучаються до всеукраїнського проекту «Батарейки, здавайтеся!»

У Полтаві розпочалась активна робота зі встановлення пунктів прийому батарейок у житлових будинках, публічних місцях та торгових точках.

Організовують рух «Батарейки, здавайтеся!» у Полтаві волонтери ГО «ЕкоЛтава» (Юлія Пашковська, Денис Омаров), «ЧистоТак» (Максим Макуха, Сергій Антоненко), «Наш шлях» (Іван Чабан), «ЧГК» (Вікторія Кузьменко), «Чиста Полтава» (Роман Іщенко), «Мама-86» (Ольга Откидач).

Вже встановлено пункти прийому у кількох житлових будинках, школі № 9, хірургічному відділенні дитячої обласної лікарні, Полтавському національному педагогічному університеті та деяких магазинах. Але робота з пошуку волонтерів активно продовжується. Про це повідомили активісти проекту «Батарейки, здавайтеся!» у Полтаві.

Проект «Батарейки, здавайтеся!» існує для того, щоб збирати відпрацьовані батарейки та відправляти їх на переробку.

Активісти з Дніпропетровська, Луганська, Києва, Новомосковська, Рівного, Харкова, Полтави, Черкас та Кривого Рогу розширюють мережу збору та інформують людей.

За рік волонтери проекту створили понад 250 пунктів прийому батарейок: у під’їздах та школах, крамницях та кав’ярнях, офісах та фітнес-центрах.

Якщо є бажання відкрити пункт прийому батарейок, телефонуйте активістам:

(097) 16 16 196 — Юлія; (050) 409 52 93 — Сергій
e-mail координатора: juliapashkovska@gmail.com
Карта існуючих пунктів.

 

www.poltava.pl.ua/news/30800/

Полтава

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією