Популярне

Збірна Полтавщини завоювала 18 медалей Кубка України з армспорту

У Харкові завершився турнір Кубка країни-2014 з армспорту, за підсумками якого збірна Полтавщини завоювала 18 медалей — 5 золотих, 5 срібних, 8 бронзових.

Наші землячки стали авторами унікальної події в історії українського армспорту — у першості серед жінок вагової категорії до 70 кг у боротьбі на правій руці весь п’єдестал пошани був полтавським: «золото» завоювала Лілія Занько, «срібло» — Юлія Калашникова, «бронзу» — Ліна Деменко. У цій категорії полтавки взяли 5 медалей із 6-ти можливих — тут у боротьбі на лівій руці також перемогла майстер спорту Лілія Занько, а срібною призеркою стала Ліна Деменко.

«Золотий дубль» Лілії Занько повторила ще одна представниця Полтавщини — Марина Левченко, яка здобула дві золоті медалі у першості серед жінок у ваговій категорії до 50 кг. Тут у фінальному поєдинку у боротьбі на лівій руці наша землячка перемогла Тетяну Малярчук (Дніпропетровська обл.), а у боротьбі на правій руці — Анастасію Нестеренко (Харківська обл.).

П’яту «полтавську» золоту медаль завоювала 16-річна Марина Шуліка, яка у першості серед жінок (до 65 кг) у боротьбі на лівій руці у фінальному поєдинку перемогла старшу за себе на 20 років (!) Ірину Звягінцеву (Харківська обл.). Потім, другого дня змагань, Звягінцева взяла реванш, перемігши у фіналі — у боротьбі на правій руці — Марину Шуліку, яка стала тут срібною призеркою.

А ось Лілія Петренко (до 55 кг) здійснила «бронзовий дубль» — наша землячка завоювала дві бронзові медалі у боротьбі як на лівій руці, так і на правій.

У кубковій першості серед жінок представниці Полтавщини завоювали 11 медалей (5 золотих, 3 срібні, 3 срібні). Чоловіча збірна Полтавщини виборола 7 медалей Кубка України (2 срібні, 5 бронзових).

Полтавці виступали у двох фіналах, в яких програли: Едуард Зінченко (до 60 кг, права рука) програв Олександру Рассохіну (Житомирська обл.), а Едуард Гиря у наймасовішій категорії до 75 кг (36 учасників) — у фіналі на правій руці поступився Івану Харкевичу (Рівненська обл.). Цікаво, що у цих вагових категоріях слідом за нашими земляками — срібними призерами — бронзові медалі у боротьбі на правій руці завойовували інші представники Полтавщини — Євген Ємільянов (до 60 кг) та Владислав Савченко (до 75 кг).

Ще три бронзові медалі до скарбниці збірної Полтавщини додали: Владислав Іконніков — до 55 кг (ліва рука), Ігор Окара — до 85 кг (ліва рука) і Лаврентій Заркуа — понад 110 кг (права рука).

У загально командній першості Кубка України збірна Полтавської області посіла 2-е місце — 18 медалей (5 золотих, 5 срібних, 8 бронзових). На першому місці — господарі кубкового турніру збірна Харківської області — 23 медалі (10 золотих, 7 срібних, 6 бронзових), на третьому місці — збірна Києва — 13 медалей (2 золоті, 8 срібних, 3 бронзові).

 

np.pl.ua/2014/11/zbirna-poltavschyny-zavoyuvala-18-medalej-kubka-ukrajiny-z-armsportu/

Полтава

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією