Популярне

План заходів під час зимових свят для маленьких полтавців

На засіданні Координаційної ради у справах сімей та дітей при виконавчому комітеті Полтавської міської ради обговорили план заходів під час зимових свят для маленьких жителів міста. Про це повідомили у Полтавській міській раді.

Традиційно, цикл Різдвяно-Новорічних свят розпочинає День Святого Миколая. 18 грудня 2014 року у виставковій залі міського Будинку культури пройде розважально-ігрова програма для дітей-інвалідів «Чарівне свято Миколая». На вечір запрошено близько 300 діток, на яких чекають чудовий концерт та солодкі подарунки.

Історичну подорож в минуле, через призму побуту наших предків, підготував Літературно-меморіальний музей В.Г.Короленка. 18 грудня відбудеться відкриття Короленківської ялинки, яка буде прикрашена старовинними іграшками. На захід запрошено вихованців центру реабілітації дітей-інвалідів «Соняшник» та Союзу інвалідів України.

У нашому місті до Дня Святого Миколая, 19 січня у Палаці дозвілля «Листопад» пройде концерт «Святий Миколай запалює зірки», в якому візьмуть участь талановиті діти міста – переможці Міжнародних, Всеукраїнських та обласних олімпіад, конкурсів та фестивалів. Унікальністю цього заходу є те, що діти виконуватимуть твори під супровід міського духового оркестру «Полтава» під керівництвом заслуженого артиста України Едуарда Головашича. Маленькі виконавці (найменшому учаснику 7 років) – вокалісти та інструменталісти – на найкращій сцені міста разом із професійними музикантами не залишать байдужими жодного з глядачів. Люди ж, які знаються на мистецтві, оцінять майстерність юних артистів та дорослих професіоналів.

Також, за доброю традицією, учні та викладачі ДМШ № 1 з музично-літературною композицію відвідають дітей, що знаходяться на лікуванні у Полтавській обласний клінічній психіатричній лікарні ім. Мальцева, адже свято має бути в кожної дитини!

19 грудня о 16.00 на Театральній площі відбудеться відкриття Головної міської ялинки, де на маленьких й дорослих полтавців та гостей міста чекатимуть із привітаннями Дід Мороз та Снігуронька. Святкова концертно-розважальна програма підготовлена міським Будинком культури: виступи кращих колективів міста, цікаві ігри, конкурси та багато казкових несподіванок.

Міський Будинок культури підготував для різних вікових категорій дітей такі заходи: мюзикл на сучасний лад «Вовчий хвіст та сімка козенят» та театралізоване ігрове шоу ростових ляльок «Новорічний та-ра-рам на веселій фермі».

Творчим колективом школи мистецтв підготовлена музично-розважальна програма «Новорічний зорепад», яка буде представлена для малечі міста у Палаці дозвілля «Листопад».

Державний історико-культурний заповідник «Поле Полтавської битви» 23 грудня відкриє Яківчанську ялинку та проведе цикл ранків для дітей с.Яківці.

Впродовж святкових днів у всіх закладах культури – музеях, бібліотеках, школах естетичного виховання пройдуть тематичні заходи: літературно-музичні вечори, концерти, книжкові виставки, перегляди, виставки-панорами, інформаційні бесіди та літературно-мистецькі свята для дітей.

 

np.pl.ua/2014/12/plan-zahodiv-pid-chas-zymovyh-svyat-dlya-malenkyh-poltavtsiv/

Полтава

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією