Популярне

Графіки аварійних відключень електроенергії в Полтавській області потребують доопрацювання

Детальні графіки аварійних відключень електроенергії потребують доопрацювання. Про це на розширеному засіданні колегії облдержадміністрації повідомив виконуючий обов’язки голови Полтавської облдержадміністрації Олег Пругло.

Оприлюднені графіки відключень мають обширний обсяг інформації: перелік міст, районів, населених пунктів та об’єктів господарювання Полтавської області із зазначенням часових проміжків. Але, на думку Олега Пругла та керівників районних державних адміністрацій, цього не досить.

У області функціонують великі потужні підприємства, заводи, сільськогосподарські виробництва, а знеструмлення з проміжком у дві години, значно уповільнює темпи виготовлення продукції та впливає на її обсяг. Безумовно, це накладає негативний відбиток і на розвиток економіки області, переконаний Олег Пругло.

Директор Департаменту з питань нафтогазового комплексу, промисловості, екології та природних ресурсів облдержадміністрації Ігор Піддубний говорить, що над покращенням ситуації працюють, але через нестачу в області вугілля позитивних результатів досягти важко.

Після обговорення питання, що викликає велику соціальну напругу, Олег Пругло дав доручення відповідним структурам спільно з ПАТ «Полтаваобленерго» розробити прийнятні для всіх графіки знеструмлення.

«Ми знаходимося у досить складній ситуації і винити когось у цьому не можна. Лише спільними зусиллями, шляхом обговорення та конкретних дій можна її покращити. Сьогодні ваше спільне завдання – зустрітися з керівниками підприємств та виробництв області й обговорити комфортні для них умови відключення світла. Багато підприємств уже перейшли на чотириденний робочий графік. Потрібно йти на компроміс», – сказав Олег Пругло.

Також він зауважив, що про час та періодичність знеструмлення повинні знати усі мешканці області, без винятку: «Потрібно, щоб про це знали всі. Кожна вулиця, кожен будинок, кожна людина».

 

news.poltava.info/society/14409-grafiki-avariynikh-vidklyuchen-elektroenergii-v-oblasti-potrebuyut-doopracyuvannya

Полтава

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією