Популярне
'.$bann['name'].'

Як "вчасно" знайти заначку сім’ї і зберегти poker face - урок від голови Тернопільської ОДА С. Барни

06.09.2017
'.$bann['name'].'

Врятувати Дністер. Непричесані думки тернополянина Бориса Гори (відео).

29.06.2017
'.$bann['name'].'

Якщо проекційне обладнання, то «Віват сервіс»

13.09.2017
biznesoblast  rss biznesoblast  twitter biznesoblast facebook biznesoblast vk contacts

НОВІ КОМЕНТАРІ

пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ Orphus

Locations of visitors to this page

parkovka.ua

Розвиток спорту у Полтаві в 2014 році

29.01.2015 17:14:05

На галузевій нараді звітувала начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту міськвиконкому Олена Ромас:


Читайте також

Податкова міліція області повернула до держбюджету 6 млн грн


- Спортивна інфраструктура Полтави налічує стадіони, басейни, спортивні комплекси, футбольні поля зі штучним покриттям, спортивні зали, тренажери, фітнес клуби, - зазначила Олена Миколаївна. - В нашому місті функціонує 14 дитячо-юнацьких спортивних шкіл різних форм власності та школа вищої спортивної майстерності, в яких займається понад 6500 осіб талановитої молоді під керівництвом 200 досвідчених тренерів. В місті діє міська Програма розвитку фізичної культури і спорту на 2012-2016 роки. З метою її розвитку з міського бюджету щороку виділяються кошти. У 2014 році виділено 530 тисяч 695 гривень на проведення 207 спортивних заходів, з них 92 заходи організовано по місту та здійснено 110 відряджень збірних команд олімпійських та неолімпійських видів спорту на обласні чемпіонати, всеукраїнські змагання та міжнародні турніри.
Всього на галузь «Фізична культура і спорт» по місту Полтава у 2014 році з міського бюджету виділено 10 мільйонів 523 тисячі 870 гривень, з них на утримання комунальних закладів дитячо-юнацьких спортивних шкіл - 8 мільйонів 890 тисяч 147 гривень.

Не зважаючи на скрутні фінансові умови по всій країні, протягом зазначеного періоду Полтавською міською владою збережено мережу спортивних закладів комунальної форми власності, а саме: утримуються п’ять дитячо-юнацьких спортивних шкіл, міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» з відділенням по роботі з людьми з обмеженими можливостями та спортивний дитячий табір оздоровлення та відпочинку «Олімпійські надії». Збережено всі види спорту в комунальних закладах.

У вересні 2014 року за сприянням міської влади відкрито криті корти, а рішенням сорок четвертої сесії Полтавської міської ради шостого скликання від 25 вересня 2014 року відкрито відділення тенісу в комунальному закладі «Полтавська дитячо-юнацька спортивна школа №1». На сьогоднішній день відділення з тенісу функціонує, набрано дітей віком з 6 до 8 років, в кількості 40 осіб, до навчально-підготовчих груп. Діти пільгових категорій мають змогу безкоштовно займатися тенісом.

Керуючись рішенням сорок п’ятої сесії Полтавської міської ради шостого скликання від 27 листопада 2014 року, з 1 січня 2015 року відкрито відділення з тхеквондо ВТФ в комунальному закладі «Полтавська дитячо-юнацька спортивна школа №4», де займаються діти віком з 7 років в кількості 74 маленьких спортсмени.

За підсумками рейтингу роботи зі спортивної майстерності з олімпійських та неолімпійських видів спорту серед міст області Полтава у 2014 році посіла І місце.

Загалом, Полтава має чотирьох учасників Олімпійських ігор, шість призерів та переможців Паралімпійських ігор, шістнадцять призерів та переможців Дефлімпійських ігор, де наші спортсмени вибороли 45 медалей різного ґатунку. 2014 рік був «врожайним» на Чемпіонів, призерів Світу та Європи з різних видів спорту для спортсменів Полтави, які вибороли 25 медалей.

Протягом 2014 року 10 спортсменів міста Полтави виконали норматив майстра спорту України, 44 спортсмени - норматив кандидата у майстри спорту України та 400 спортсменів виконали нормативи масових розрядів, а саме, І-ІІ-ІІІ юнацьких та дорослих. Дитячо-юнацькі спортивні школи створюють всі необхідні умови для фізичного розвитку дітей, набуття навичок здорового способу життя та їх змістовного дозвілля.

Якісним показником у 2014 році є те, що в спортивному дитячому закладі оздоровлення та відпочинку «Олімпійські надії» оздоровлено 429 талановитих дітей-спортсменів, на що з міського бюджету виділено:

- на здешевлення путівок - 339 тисяч 700 гривень.

- на утримання табору - 400 тисяч 800 гривень

Одним із показників підтримки дитячо-юнацького спорту є виплата спортивної стипендії кращим спортсменам міста протягом року по 400 грн. щомісячно.

Доброю традицією стало відзначати кращих юних спортсменів нашого міста. Кожного року чемпіони України, учасники європейських змагань з різних видів спорту за свої спортивні здобутки нагороджуються грамотами та подяками міського голови. І в 2014 році такі нагороди отримали 35 вихованців полтавських спортивних шкіл, за що їм уклін від спортивної громади міста.

Активно проводиться робота в місті Полтаві по залученню мешканців до фізкультурно-оздоровчої роботи за місцем проживання. Діяльність комунального закладу "Полтавський міський заклад-центр фізичного здоров′я населення "Спорт для всіх″ у 2014 році була високо оцінена Всеукраїнським центром «Спорт для всіх». За результатами роботи заклад отримав Кубок «Спортивне сузір`я».

Завдяки цілеспрямованій та методичній роботі центра "Спорт для всіх" в 2014 році було організовано та проведено 144 спортивних та спортивно-розважальних заходи. В цих заходах взяло участь понад 5 700 учасників, з них 1 745 – це люди з особливими потребами. 31 тисяча 300 гривень виділено з міського бюджету на проведення фізкультурно-оздоровчої роботи за місцем проживання. А на утримання центру «Спорт для всіх» - 324 тисячі 500 гривень

- За сприянням управління у справах сім’ї, молоді та спорту дитячо-юнацькі спортивні школи організовують та проводять спортивні заходи, які вже стали їхніми «візітівками», змагання високого професійного спортивного рівня, - продовжила начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту міськвиконкому Олена Ромас. – Це такі як: міжнародний Меморіал з волейболу пам’яті Андрія Кузнецова, всеукраїнські волейбольні змагання «Наталка Полтавка», турнір з плавання пам’яті Михайла Бричкова, легкоатлетичні змагання на честь Олега Федорки та Володимира Очканя, легкоатлетичні змагання на честь Леоніда Бартєньєва, змагання з футболу «Шкіряний м’яч», традиційні змагання з веслування на байдарках і каное. І особливо, хочеться відмітити спортивний фестиваль «Тато, мама, я – спортивна сім’я», в якому бере участь щороку понад 22 сім’ї, спортивно-розважальне свято «Молодь обирає здоровий спосіб життя», який збирає понад 1500 прихильників здорового способу життя. І на якому завжди вітають переможців міської спартакіади школярів.

Вже традиційно у нашому місті стали проводити легкоатлетичні пробіги за участю міського голови з нагоди Дня міста та Дня перемоги. На такі заходи залучається майже вся спортивна молодь, кількість учасників в цьому році у кожному забігу становила понад 500 осіб.

Не залишаються без уваги і наші маленькі спортсмени. На Новорічних та Різдвяних заходах, таких як, турніри «Снігова королева» та «Новорічні дива» з художньої гімнастики, змагання з міні-баскетболу, волейболу, боксу, вільної боротьби, плавання та індорхокею нашим маленьким вихованцям були вручені солодкі новорічні подарунки від міського голови.

Комунальний заклад «Полтавська дитячо-юнацька спортивна школа №3 з плавання», всім відома як басейн «Дельфін», відсвяткувала своє 50-річчя, зібравши на ювілей сотні своїх вихованців, ветеранів спорту, тренерів та батьків. Від міського голови Олександра Мамая отримали на свято сертифікат на 50 000 гривень.

З метою поліпшення матеріально-технічної бази комунальних спортивних закладів у 2014 році виділено кошти у сумі:

- 197 тисяч 333 гривні на ремонт каналізаційної мережі, ремонт приміщень та заміну вікон Полтавської спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву №2. Роботи по заміні труб, радіаторів, ремонту душових приміщень розпочалися з листопада 2014 року і плануються закінчити у лютому-березні поточного року.

- 251 тисяча 431 гривня виділено у поточному році на ремонт теплотраси комунального закладу «Полтавська дитячо-юнацька спортивна школа №3 з плавання».

Аналізуючи 2014 рік, в галузі «фізична культура і спорт» відбулося ряд значних досягнень, і рік завершено з гарними показниками.

 

news.poltava.info/sport/14614-pro-rozvitok-sportu-u-poltavi-u-2014-roci

Полтава

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.

Схожі статті

Чемпіонат України із велотріалу пройшов у місті Хоролі Полтавської області

Через ожеледь на Полтавщині обмежили рух транспорту по деяких напрямках

Лісівники Полтавщини реалізували понад 50 тисяч новорічних ялинок

Інвалідів області забезпечили візками на 100 %

Loading...

Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.

система комментування CACKLE
Вибір редакції

Тернопільський анестезіолог Андрій Мусієнко: “Реанімація: для пацієнта – це шанс, а для лікаря – щоденна боротьба”

Тернопільський анестезіолог Андрій Мусієнко: “Реанімація: для пацієнта – це шанс, а для лікаря – щоденна боротьба”
18.09.2017

 Вже під дверима цього відділення стає якось не по собі, адже кожен знає, що реанімація – наче межа між найважчим станом пацієнта і брамою апостола Петра… І щодня, щогодини, а часом і похвилинно іде боротьба за життя. 

Якщо проекційне обладнання, то «Віват сервіс»

Якщо проекційне обладнання, то «Віват сервіс»
13.09.2017

Розвиток інформаційних і комп’ютерних технологій не стоїть на місці. Сьогодні робиться все, щоб життя людини було максимально комфортним. Так, якщо десять років тому користувачами стільникових телефонів були лише бізнесмени та ділові грошовиті громадяни, то зараз мобільні телефони є навіть у першокласників та пенсіонерів, при чому досить якісні.
 

Проблеми у Деренівському асфальтобетонному заводі на тернопільщині або "Чи рильце в пушку Степана Барни?"

Проблеми у Деренівському асфальтобетонному заводі на тернопільщині або
06.09.2017

Як повідомили «Автомайдану» читачі сторінки, 18 серпня на Деренівському асфальтобетонному заводі (дочірньому підприємстві Тернопільського облавтодору) страйкували працівники. Вони відмовились видавати асфальт через заборгованість, відтак машини райавтодорів повертались додому порожніми. За словами нашого інформатора, людям боргують зарплату за три місяці. Про цей факт не згадували у місцевій пресі, адже конфлікт залагодили одразу – зарплату виплатили повністю наступного ж дня. Але проблема не зникла. Нам до рук потрапив документ, в якому працівників підприємства повідомляють про переведення їх на триденний робочий тиждень.

Лукавство від голови Тернопільської ОДА. (відео)

Лукавство від голови Тернопільської ОДА. (відео)
04.09.2017

Тернопільський державний завод по виробництву м’ясо-кісткового борошна «Ветсанзавод» практично припинив виконувати свою пряму функцію – переробляти туші мертвих тварин на борошно, а просто роками складав їх на своїй території.

Довіряй, але перевіряй: голову Тернопільської ОДА Степана Барну запідозрили у корупції

Довіряй, але перевіряй: голову Тернопільської ОДА Степана Барну запідозрили у корупції
26.08.2017

Електронні декларації українських чиновників, безперечно,  досить цікаве чтиво: хто, коли, що і за скільки. Здавалося б, усе чесно, кожна копійка порахована, кожна кишеня вивернена та представлена на загальний огляд, але, як показують практика і досвід, українські народні обранці полюбляють потаємні внутрішні кишені.

Реклама

 Головні новини України і Світу.

 

Загрузка...
Загрузка...
Афіша фільмів на KINOafisha.ua

Всі права захищено © biznesoblast, 2011. Передрук матеріалів для Інтернет-видань можливий лише за умови активного гіперпосилання на biznesoblast.com
Зроблено web-студією "ZAVEL".