Популярне

На Полтавщині гарячим харчуванням забезпечені 98% школярів

Гаряче харчування учнів 1-4 класів та учнів пільгових категорій здійснюється у всіх містах і районах Полтавської області. Із 50 тис. 304 учнів початкових класів його отримують 49 тис. 293 учні, що складає 98%. Про це, під час круглого столу на тему “Здорові діти — здорова нація”, що відбувся сьогодні у Полтавській обласній раді, розповіла перший заступник директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Галина Власюк.

“За рахунок коштів місцевих бюджетів забезпечено харчування 11 тис. 48 учнів у Комсомольську, Миргороді, та Великобагачанському, Гребінківському, Кременчуцькому, Лохвицькому, Машівському, Миргородському та Новосанжарському районах. За рахунок коштів освітньої субвенції харчуються 24 тис. 175 учнів 1-4 класів у Полтаві, Лубнах, Глобинському, Гадяцькому, Оржицькому, Полтавському, Решетилівському, Семенівському, Хорольському, Чорнухинському, Чутівському, Шишацькому районах. У Зіньківському районі 286 учнів харчуються за рахунок коштів місцевих бюджетів, решта – за батьківські кошти. У Козельщинському районі 30 учнів початкових класів отримують безоплатне гаряче харчування за рахунок коштів місцевих бюджетів, решта за кошти батьків”, – повідомила Власюк.

За її словами, за рахунок батьківських та спонсорських коштів сільськогосподарських підприємств організоване харчування 5 тис. 802 учнів 1-4 класів у Диканському, Зіньківському, Карлівському, Кобеляцькому, Козельщинському, Котелевському та Пирятинському районах.

Середня ж вартість харчування одного учня в день, з числа учнів початкових класів, складає 5 грн.

“За рахунок коштів державного бюджету в області забезпечено безкоштовне гаряче харчування для 5 тис. 477 учнів пільгових категорій. Середня вартість якого складає 5 грн 50 коп. у день. Робота з даного питання продовжується”, – зазначила Власюк.

 

np.pl.ua/2015/02/na-poltavschyni-haryachym-harchuvannyam-zabezpecheni-98-shkolyariv/

Полтава

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією